Jarocin – miasto lidera

Jarocin – miasto lidera - Zdjęcie główne

Wiadomości

Sześć punktów. Siedem zdobytych bramek i żadnej straconej. Jarota Jarocin po wygranej 3:0 z Vinetą Wolin prowadzi w tabeli III ligi.

Suchy wynik wskazuje na pewną wygraną jarociniaków, ale wcale tak łatwo nie było. W pierwszej połowie lepiej piłkarsko prezentowali się goście, ale druga połowa należała już do gospodarzy. Najpierw, za kiks z pierwszej części, w pełni zrehabilitował się Taras Maksimiv, który fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego dał prowadzenie Jarocie.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia po zdobyciu bramki kontrolowali mecz. Kiedy Hubert Antkowiak, w zamieszaniu podbramkowym, podwyższył na 2:0, goście przestali wierzyć w sukces. Już w doliczonym czasie gry „Antek” mógł zdobyć swoją drugą, a trzecią w sezonie bramkę, ale odegrał jeszcze do Damiana Pawlaka (choć nieco za mocno), a ten golem podsumował swój bardzo dobry występ.

Relacja z meczu, oceny piłkarzy i opinie trenerów w najbliższym numerze „Gazety Jarocińskiej”.

Jarota Jarocin - Vineta Wolin 3:0 (0:0)
1:0 - Taras Maksymiv (58.)
2:0 - Hubert Antkowiak, w zamieszaniu podbramkowym (75.)
3:0 - Damian Pawlak, po podaniu Huberta Antkowiaka (90. +2)

Jarota: Jakub Zolech - Taras Maksymiv, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski Ż - Jędrzej Ludwiczak (87. Krystian Łukaszyk), Michał Grobelny - Jacek Pacyński (76. Przemysław Wichłacz Ż), Mateusz Molewski (52. Damian Pawlak), Jakub Czapliński (89. Mateusz Dunaj) - Hubert Antkowiak

Zrób sobie koszulkę Jaroty
W meczu z Vinetą piłkarze Jaroty wystąpili w nowych strojach. Na koszulkach, w żółto-czerwone pasy z niebieskimi wstawkami, znajdują się nazwiska zawodników. Kibice mogą kupić oryginalne trykoty z własnym nadrukiem. Informacje na ten temat można uzyskać u Jacka Nagorzyckiego – skarbnika Jaroty (tel. 505/128-408).