› Aktualności
19:12 / 24.01.2019

Jarociniacy kolędowali we Francji. Koncert prezentem od Jarocina na jubileusz współpracy

Jarociniacy kolędowali we Francji. Koncert prezentem od Jarocina na jubileusz współpracy

fot. Materiały Urzędu Miejskiego w Jarocinie

Członkowie kapeli ludowej złożonej z mieszkańców Ziemi Jarocińskiej dała koncerty kolęd w Libercourt - francuskim mieście, z którym od ponad 40 lat współpracuje Jarocin.

 

R E K L A M A

 

Występ w kościele Notre-Dame de Libercourt oraz podczas noworocznego spotkania burmistrza Libercourt z jego mieszkańcami były zwieńczeniem obchodów 40-lecia współpracy i partnerstwa obu miast.

 

CHCESZ POSŁUCHAĆ, JAK ŚPIEWAJĄ "SNUTKI"? [ZOBACZ TUTAJ]

 

Wizyta polskiej kapeli we francuskim mieście była prezentem od Gminy Jarocin dla mieszkańców Libercourt, a w szczególności dla zamieszkującej tam Polonii. Jarocińska grupa, jak zwykle została mile ugoszczona przez gospodarzy. Wraz z Polonią kapela wspominała poprzednie wizyty, zarówno Polaków we Francji, jak i Francuzów w gminie Jarocin. Było to tym bardziej ciekawie, że większość polskiej delegacji miała przyjemność występować już w Libercourt.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

 

 

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A