› Aktualności
11:19 / 11.04.2019

Jarocińskie mięso rozrzucone na obwodnicy Śremu

Jarocińskie mięso rozrzucone na obwodnicy Śremu

fot. Radio Poznań

Na obwodnicy Śremy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu na jarocińskich numerach rejestracyjnych.

 

 

Jak ustaliła śremska policja kierowca samochodu dostawczego iveco "złapał" pobocze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i uderzył w nasyp.

 

Auto przewróciło się na bok. Ze skrzyni ładunkowej na jezdnie wypadł przewożony towar. Na drodze znajdują się skrzynki z wędlinami.

 

 - Kierowcy pojazdu nic się nie stało. Najprawdopodobniej zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja - wyjaśnia podinsp. Robert Radajewski z Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

 

 

Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił mu doraźnej pomocy medycznej. Rozbite auto jest zarejestrowane w powiecie jarocińskim. Jest oznakowane logiem jednego z zakładów mięsnych z naszego terenu.

 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kierowca pojazdu nie jest pracownikiem firmy.

 


[ZOBACZ TEŻ] Wczoraj na ul. Św. Ducha w Jarocinie zderzyły się dwa auta. -  Kierująca samochodem marki Nissan - mieszkanka gminy Jarocin - wykonując nieprawidłowo manewr zawracania nie ustąpiła pierwszeństwa przejazd i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem, którym kierował mieszkaniec gminy Jarocin – relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie  [ZOBACZ TUTAJ]

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

0
1
oceń tekst 1 głosów 0%