› Sport i rekreacja
16:47 / 13.04.2018

Jarota Jarocin – Elana Toruń: Maratonu ciąg dalszy

Jarota Jarocin – Elana Toruń: Maratonu ciąg dalszy

fot. Dawid Borucki/Archiwum

Przed nami kolejny mecz ligowy w wykonaniu piłkarzy Marcina Woźniaka. Mecz z Elaną Toruń będzie piątym spotkaniem w ciągu dwóch tygodni.

R E K L A M A

 

 

Jarota Jarocin po słabym początku rundy, w dwóch ostatnich pojedynkach nie przegrał. Zawodnicy Marcina Woźniaka najpierw pokonali rezerwy Lecha Poznań, a następnie zremisowali z GKS-em Przodkowo. Pozwoliło to awansować na 13. pozycję, którą zajmują z dorobkiem 21 punktów. Te spotkania zostały przedzielone pojedynkami pucharowymi. W ubiegłą środę JKS podtrzymał dobrą passę i po rzutach karnych pokonał KKS Kalisz, awansując do finału okręgowego Pucharu Polski.

Elana Toruń walczy w tym sezonie o awans do II ligi. Podopieczni Rafała Góraka plasują się na 4. pozycji. Na koncie mają 43 punkty. Elana gra jednak na wiosnę w kratkę. Torunianie dobrze wyglądają na własnym stadionie, ale wciąż czekają na pierwsze punkty na wyjeździe. Przed tygodniem Elana pokonała u siebie Polonię Środa Wielkopolska 2:0.

Początek sobotniego pojedynku o 16.00. Spotkanie rozegrane zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej 6.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A