› Sport i rekreacja
15:22 / 05.10.2018

Jarota Jarocin – Gwardia Koszalin: JKS podejmuje spadkowicza

Jarota Jarocin – Gwardia Koszalin: JKS podejmuje spadkowicza

fot. Dawid Borucki/Archiwum

W sobotę, 6 października Jarota Jarocin w meczu 10. kolejki III ligi grupy II zmierzy się ze spadkowiczem z II ligi – Gwardią Koszalin.

Jarota Jarocin przed tygodniem przerwała serię siedmiu spotkań bez zwycięstwa i niespodziewanie wygrała na terenie wicelidera – Raduni Stężyca. Jedynego gola z rzutu wolnego zdobył Piotr Skokowski. Po raz kolejny trafienie kapitana JKS-u dały punkty klubowi z Jarocina. Dla Skokowskiego była to trzecia bramka w tym sezonie III ligi. W Stężycy w barwach Jaroty wystąpiło sześciu wychowanków klubu – Krzysztof Czabański, Igor Skowron, Jędrzej Ludwiczak, Mateusz Dunaj, Szymon Komendziński oraz wprowadzony w drugiej połowie Patryk Rzepka. Jarociniacy po wygranej z Radunią awansowali na 11. miejsce, mając na koncie 9 punktów.

Trudny początek sezonu ma Gwardia. W poprzednim sezonie klub z Koszalina w II lidze wyprzedził tylko Legionovię Legionowo. W tegorocznych rozgrywkach III ligi grupy II zajmuje 15. pozycję z dorobkiem 7 punktów. Jak na razie Gwardia wszystkie „oczka” wywalczyła w Koszalinie, wygrywając z Bałtykiem Gdynia i Lechem II Poznań, a także remisując "na wyjeździe" z rywalem zza miedzy – Bałtykiem Koszalin.

Początek sobotniego meczu o 15.30.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%