Jarota Jarocin – Lech II Poznań: o pierwsze zwycięstwo w Jarocinie

Jarota Jarocin – Lech II Poznań: o pierwsze zwycięstwo w Jarocinie - Zdjęcie główne

W niedzielę, 9 września Jarota Jarocin w meczu 6. kolejki III ligi grupy II zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań.

Jarota przed tygodniem po raz trzeci w sezonie zremisowała. Tym razem bezbramkowo z Wdą Świecie. Natomiast w dwóch wcześniejszych meczach na Stadionie przy ul. Sportowej, JKS podzielił się punktami z Sokołem Kleczew oraz przegrał z KKS-em Kalisz. JKS po inauguracyjnej wygranej w Malborku, notuje serię czterech spotkań bez kompletu punktów. Spotkanie z Lechem będzie szansą na przełamanie tej passy. Podopieczni Marka Nowickiego otwierają drugą połowę tabeli, zajmując 10. miejsce. Jarota ma na koncie ma 6 punktów.

Rezerwy Kolejorza zajmują 6. pozycję z dorobkiem 8 punktów. Dla Lecha będzie to drugie z rzędu wyjazdowe spotkanie. Przed tygodniem zawodnicy Dariusza Żurawia pokonali w Kaliszu miejscowy KKS 2:1. Jedynej porażki w bieżących rozgrywkach Poznaniacy doznali 3 tygodnie temu podczas wyjazdowego spotkania z KP Starogardem Gdańskim. Ze względu na przerwę na mecze międzynarodowe, niewykluczone, że rezerwy Lecha zostaną wzmocnione zawodnikami pierwszego zespołu, którzy na co dzień występują w LOTTO Ekstraklasie.

Początek niedzielnego spotkania o 17.00.