› Sport i rekreacja
19:35 / 14.11.2018

Jarota Jarocin nadal bez prezesa

Jarota Jarocin nadal bez prezesa

fot. Dawid Borucki/Archiwum

Podczas środowego Walnego Zebrania Stowarzyszenia nie doszło do wyboru nowego prezesa Jaroty Jarocin.

R E K L A M A

 

 

Walne Zebranie rozpoczęło się o 18.15 ze względu na zbyt niską frekwencję o planowanej godzinie rozpoczęcia posiedzenia, czyli o 18.00. Na początku ustępujący prezes Eugeniusz Gościniak odczytał oświadczenie klubu, które pojawiło się na stronie internetowej Jaroty w godzinach popołudniowych. Zarząd dementuje doniesienia o zaległych zobowiązaniach wobec piłkarzy oraz informuje, że "klub nie posiada żadnych większych zobowiązań przeterminowanych". Zdaniem klubu nieprawdą jest także to, że inwestor, z którym prowadzone były w ostatnich dniach rozmowy, miał domagać się spłaty zadłużenia Jaroty przez miasto. Zarząd twierdzi także, że "żaden adwokat nie miał i nie ma być Członkiem Zarządu Klubu".

Po odczytaniu oświadczenia zmieniony został porządek obrad. Wykreślono z niego punkty dotyczące wyboru prezesa oraz zarządu Jaroty Jarocin. W dalszej części zebrania przedstawiono sprawy związane z Akademią Jaroty Jarocin. Eugeniusz Gościniak podsumował również okres niespełna sześciu miesięcy, gdy był prezesem JKS-u.

Ponadto ogłoszono, że kolejne Walne Zebranie Stowarzyszenia odbędzie się 12 grudnia o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Jarocin Sport.

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A