12:13 / 26.03.2020

Jeżdżą po całej gminie i nawołują: Pozostańcie w domach!

Jeżdżą po całej gminie i nawołują: Pozostańcie w domach!

fot. K. Muszalska

Po Jarocinie i całej gminie jeździ pomarańczowy pickup. Z głośników słychać nawoływanie: „Pozostańcie w domach”. I komunikaty o ograniczeniach w poruszaniu się, które obowiązują na terenie całego kraju.

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

Samochód należy do Gminnego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Akcję koordynuje Józef Hoffman, były policjant, członek centrum zarządzania kryzysowego.

 

 

Z głośników słychać nawoływanie do tego, aby pozostać w domach oraz komunikaty o ograniczeniach w poruszaniu się, które obowiązują na terenie całego kraju [szczegóły TUTAJ].

 

 

A mianowicie o ograniczeniu w zgromadzeniach do 2 osób i przestrzeganiu warunków kwarantanny. Ma to między innymi zapobiec takim sytuacjom, jak ta - kliknij TUTAJ aby przeczyatać szczegóły.

 

 

- Otrzymaliśmy takie wytyczne od pana wojewody i od dzisiaj - 26 marca samochód gminnego centrum jeździ po terenie całej gminy - wyjaśnia wiceburmistrz Bartosz Walczak.

 

 

 

Samochód będzie jeździł po gminie Jarocin do odwołania.

 

 

- Na pewno tak długo, jak bedzie trwał stan epidemii w kraju - wyjaśnia wiceburmistrz Walczak.

 

 

 

Najnowszy numer Gazety Jarocińskiej jest już dostępny w sklepach i w internecie, a w nim najbardziej pilne i aktualne informacje, które przygotowujemy dla Was w tym trudnym czasie - więcej szczegółów TUTAJ

Każdy z nas może pomóc jarocińskiemu szpitalowi. Każda złotówka się liczy! Wystarczy kliknąć w zdjęcie. Nie zapomnij udostepnić zrzutki. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

10
2
oceń tekst 12 głosów 83%
R E K L A M AWOLNE MIEJSCA MOBI ART