› Kultura i Rozrywka
18:09 / 08.09.2018

Już jutro w Trójce będzie można usłyszeć piosenkę "Bo kiedy marzę" [WIDEO]

Już jutro w Trójce będzie można usłyszeć piosenkę

fot. facebook

Jarocin. Już jutro usłyszycie piosenkę „Bo kiedy marzę” w radio. Trójka – Program 3 Polskiego Radia. Zagadkowa niedziela. Kasia Stoparczyk.

 

 

 

Już jutro od godziny 9.00 w radio Trójka będziecie mogli usłyszeć piosenkę „Bo kiedy marzę” autorstwa Tomasza Jankowskiego.

Utwór powstał w ramach przedsięwzięcia „Żywa Akademia Pana Kleksa”, które miało miejsce 15 lipca 2018 r. na jarocińskim rynku podczas Jarocin Festiwal. Wśród gości znaleźli się m.in. Marek Piekarczyk, Grzegorz Kupczyk oraz duet BAiKA z udziałem Marcina Żabiełowicza z zespołu Hey. Całość była prawdzona przez Kasię Stoparczyk.

 

- Podczas „Żywej Akademii Pana Kleska”, po wykonaniu tej piosenki na żywo, Kasia Stoparczyk zapytała mnie czy mam ją nagraną. Odpowiedziałem, że nie bo napisałem ją kilka dni wcześniej, a ona na to żebym nagrał, bo jest fajna i chętnie by ją puściła w radio – mówi autor słów i muzyki, Tomasz Jankowski.

 

Zaśpiewali: Tosia Wielgosz, Dobrusia Wielgosz, Alicja Skrzypczak, Julia, Kubiak, Martyna Antczak, Michalina Matuszak, Wiktor Jabłoński

Zagrali: Mariusz Miśkiewicz, Grzegorz Klimkiewicz, Jasiu Remblewski, Jarosław Remblewski, Michał Wrześniewski

 

Na facebook'u z tej okazji zostało utworzone specjalne wydarzenie [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Piosenka zostanie wyemitowana podczas audycji Kasi Stoparczyk „Zagadkowa niedziela” w godzinach 9.00 – 10.00 na antenie Trójki.

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%