› Sport i rekreacja
10:56 / 08.03.2018

Kadra zaprezentowana, czekamy na pierwszy mecz

Kadra zaprezentowana, czekamy na pierwszy mecz

fot. Dawid Borucki

W środę wieczorem w sali konferencyjnej spółki Jarocin Sport zaprezentowano kadrę Jaroty Jarocin na rundę wiosenną sezonu 2017/2018.

R E K L A M A

 

 

Prezentacja rozpoczęła się od wystąpienia prezesa klubu – Huberta Bachorza. Podsumował on 2017 rok w wykonaniu Jaroty. Był on udany dla jarocińskiego klubu. JKS wygrał okręgowy Puchar Polski oraz zajął 4. miejsce w III lidze grupie II. Słabiej wyglądała runda jesienna. Jak podkreślał prezes Bachorz, po słabym początku sezonu, udało się podnieść i ten progres ma być widoczny także wiosną.

Swoje oczekiwania przedstawił trener Marcin Woźniak, który realnie ocenił plan na wiosnę jako walkę o utrzymanie w III lidze. Najważniejszym punktem wieczoru było przedstawienie nowych zawodników, którzy zasili Jarotę. Są to Dawid Kierzek, Mikołaj Marciniak, Alan Janowski, Marcin Szymkowiak, Szymon Grodzki i Marcin Banaszak, który został ostatnim zimowym wzmocnieniem Jaroty.

Po zaprezentowaniu nowych piłkarzy, przedstawiono również pozostałą część kadry, czyli zawodników, którzy pozostali w klubie po rundzie jesiennej. W sumie skład pierwszego zespołu liczy 20 piłkarzy.

Na imprezie obecni byli Burmistrz Jarocina Adam Pawlicki oraz jego zastępca Robert Kaźmierczak.

Dla kogo zabrakło miejsca w kadrze? Jakie oczekiwania względem wiosny w wykonaniu Jaroty ma Burmistrz Adam Pawlicki? O tym w najbliższym numerze „Gazety”.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 19