› Aktualności
21:07 / 15.04.2018

Kamil Stoch wybiera się do Jarocina [ZOBACZ WIDEO]

Kamil Stoch wybiera się do Jarocina [ZOBACZ WIDEO]

fot. Zdjęcie dzięki uprzejmości wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka

Kamil Stoch został zaproszony na Jarocin Festiwal. Zrobił to osobiście wiceburmistrz Robert Kaźmierczak. Okazało się jednak, że już wcześniej zaprosił sportowca do Jarocina jeden z muzyków .

 

R E K L A M A

 

To było nieoczekiwane spotkanie. Delegacja z Jarocina gościła w radiowej "Trójce", gdzie w sobotę 14 kwietnia 2018 r. w studiu im. Agnieszki Osieckiej, odbywały się kolejne przesłuchania konkursowe do Jarocińskich Rytmów Młodych. Okazało się, że na ul. Myśliwieckiej gościł też nasz słynny skoczek narciarski - Kamil Stoch.

 

Jarocińskiej delegacji udało się spotkać, przez krótką chwilę, z trzykrotnym mistrzem olimpijskim. Leszek Świderski odegrał skoczkowi na harmonijce ustnej "Sto lat", a potem wiceburmistrz Robert Kaźmierczak wręczył Stochowi festiwalową koszulkę i zaprosił na tegoroczną imprezę. Okazało się, że zaproszenie nie było zaskoczeniem dla sportowca.

 

- Jeśli nie będę miał wyjazdu sportowego, to bardzo chętnie przyjadę, bo mam już zaproszenie od Jaśka Tutki - powiedział Kamil Stoch.

 

Tak więc jest szansa, że Kamil Stoch odwiedzi nasze miasto i będzie gościem specjalnym na Jarocin Festiwal 2018. Zobaczcie sami, co działo się w redkacji radiowej "Trójki".

R E K L A M A
2
1
oceń tekst 3 głosów 67%
R E K L A M A