› Aktualności
14:09 / 13.09.2018

Kilka wspomnień z niedzielnego Rock Runu [WIDEO+FOTO]

Kilka wspomnień z niedzielnego Rock Runu [WIDEO+FOTO]

fot. Lidia Sokowicz

W niedzielę w Jarocinie ponad 300 biegaczy wyruszyło na trasę biegu na 10 km oraz półmaratonu. Oprócz policjantów pilotował ich również burmistrz Adam Pawlicki na motocyklu.

 

R E K L A M A

 

Rock Runowi towarzyszył festyn, podczas którego uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Jedną z nich były loty balonem. 288 bezpłatnych biletów rozeszło się w błyskawicznym tempie, a chętnych było zdecydowanie więcej. Szczęśliwcy, którym udało się popatrzeć na panoramę Jarocina przyznawali, że warto było skorzystać z tej możliwości. Władze miasta postanowiły w ten sposób uczcić 80. rocznicę zdobycia przez jarocinianina Antoniego Janusza Pucharu Gordona Bennetta w Międzynarodowych Zawodach Balonów Wolnych.

 

PWiK zorganizował konkursy oraz atrakcje dla dzieci m.in. dmuchane zamki, animacje. Na zakończenie wystąpił Sebastian Riedel z zespołem „Cree”. Koncert został zorganizowany dla uczczenia Ryszarda Riedla, wokalisty zespołu „Dżem”. W przyszłym roku temu właśnie wykonawcy będą poświęcone imprezy towarzyszące Jarocin Festiwalowi.Jako support zagrała „Ostatnia Szansa” - zespół, który jest laureatem X Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz”.

 

Więcej filmów na fanpage'u facebookowym "Gazety Jarocińskiej" i jarocinska.pl

R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 22