› Plotkowo
19:43 / 14.06.2017

Kogo sławnym czynią hejterzy? Nie uwierzycie…

Kogo sławnym czynią hejterzy? Nie uwierzycie…

fot. Fanpage Adama Pawlickiego

Tymczasem w mediach społecznościowych… długi weekend. Drugi długi weekend tego roku. Gdyby ktoś jednak przeoczył, albo jeszcze nie zauważył, że jutro wolne - przypomina burmistrz Adam Pawlicki. I to jak przypomina.

 

 

 

 

Życzę wszystkim udanego i wesołego długiego weekendu. Jak spędzacie wolny czas? Pokażcie w komentarzach pod postem” - pisze i zachęca szef gminy.

 

O ile zdjęcie jest aktualne – szef gminy wypoczywa w Bieszczadach. Świadczy o tym tabliczka z nazwą rzeki Wołosaty. Ta ostatnia jest lewym dopływem Sanu.

 

Burmistrzowi najzwyczajniej dopisuje dobry humor. Pawlicki wspiął się na betonową barierę i rozkłada ręce, prawie jak słynna rzeźba w Rio de Janeiro lub co najmniej ta w Świebodzinie.

 

W takiej koszulce burmistrza jeszcze nie widzieliśmy. „Haters make me famous” - krzyczy napis na T-shircie. W wolnym tłumaczeniu – „Hejterzy czynią mnie sławnym”.

 

Choć trzeba przyznać, że w podobnej można było zobaczyć swojego czasu Bartosza Walczaka, bliskiego współpracownika Pawlickiego i odwołanego z początkiem roku starostę.

 

Jak widać w samorządzie ciężko… również o oryginalność. No ale mamy weekend. 

 

 

 

 

4
7
oceń tekst 11 głosów 36%