16:39 / 10.09.2019

Kolejna budowa JTBS-u. Lokalizacja może cię zdziwić [GALERIA]

Kolejna budowa JTBS-u. Lokalizacja może cię zdziwić [GALERIA]

fot. Wizualizacja JTBS

Jarocin. Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych - wszystko to ma być w pobliżu nowego budynku wielorodzinnego, który zamierza pobudować Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego.

 

Szukasz mieszkania i ważna jest dla ciebie dobra lokalizacja - Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwo Społecznego ma propozycje.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 

[wzruszająca i pdniosła uroczystość w Cielczy - więcej czytaj TUTAJ i zobacz GAERIĘ zdjęć]

 

 

Przedszkole, szkoły, sklepy, markety, stacje paliw, restauracje, kościół i wiele innych punktów handlowo-usługowych. Dodatkowo bliska odległość do ośrodka zdrowia, szpitala, dworca PKP, dworca autobusowego oraz urzędów, a do ścisłego centrum Jarocina zaledwie około 700 metrów.

 

 

Taką lokalizację będzie miał nowy budynek wielorodzinny, który ma powstać przy ulicy Libercourt w Jarocinie. Budowa ma się rozpocząć w listopadzie i potrwać do marca 2021 roku.

 

 

[Jarocin Sport się rozbudowuje, co z basenem odkrytym - więcej czytaj TUTAJ i obejrzyj GALERIĘ zdjęć]

 

 

Nowy budynek będzie miał 4 kondygnacje. Powstanie 12 mieszkań o powierzchni od 35 do 98 metrów kwadratowych, w tym dwupoziomowe, z antresolą, położone na II piętrze. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim.

 

- Oferujemy też, po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwość wykończenia mieszkania na etapie budowy - informuje Jerzy Wolski.

 

 

[długo czekali na remont drogi, teraz mamy dla nich dobrą wiadomość - o tym czytaj TUTAJ]

 

 

Do każdego lokalu zaprojektowano balkon (od 4,30 do 9,20 metrów kwadratowych), a do lokali położonych na poziomie przyziemia - taras (9,20 metry).

 

 

[jarocińska kultura i oświata ma nowego dyrektora - więcej o tym czytaj TUTAJ]

 

 

W cenie mieszkania jest pomieszczenie gospodarcze na parterze budynku. Miejsca postojowe zlokalizowane będą w 4 garażach oraz na parkingu przy budynku. Teren nieruchomości będzie zamknięty i monitorowany.

 

 

 

[dyscyplinarnie zwolniony sekretarz wrócił na swoje stanowisko - szczegóły TUTAJ]

 

 

 

 

O innych mieszkaniowych inwestycjach Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego - między innymi budowie mieszkań czynszowych - czytaj poniżej w artykułach powiązanych.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 
15
1
oceń tekst 16 głosów 94%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020

Zdjęcia ilość zdjęć 4