› Sport i rekreacja
15:12 / 04.10.2019

Kolejny beniaminek na drodze Jaroty

Kolejny beniaminek na drodze Jaroty

fot. Dawid Borucki/Archiwum

W najbliższą sobotę, 5 października mecz 11. kolejki III ligi grupy II rozegra Jarota Jarocin. Podopieczni Piotra Garbarka podejmą beniaminka z Polic.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

 

Jarota w ostatnich tygodniach ma duże problemy ze zdobywaniem punktów. Po raz ostatni udało się to 24 sierpnia w zremisowanym pojedynku z Gwardią Koszalin. Był to drugi mecz w Jarocinie i drugi zremisowany, wcześniej z KKS 1925 Kalisz. Od ostatniego weekendu sierpnia rozegrano pięć kolejek, w których JKS nie zdołał wywalczyć punktów, a w trzech ostatnich również nie zdobył bramki. W dodatku w Janikowie kontuzji doznał Marcin Maćkowiak, który od momentu dołączenia do Jaroty był podstawowym zawodnikiem. Byłego gracza Lecha Poznań możemy już nie zobaczyć w tej rundzie na boisku. Słabsza postawa doprowadziła do znaczącego spadku w ligowej klasyfikacji. Aktualnie Jarota z dorobkiem 8 punktów zajmuje 14. miejsce.

 

 

Trzy miejsca wyżej znajdują się sobotni rywale Jaroty. Chemik Police jest drugim najlepszym beniaminkiem w grupie. Lepiej z nowych drużyn spisuje się jedynie Unia Janikowo. Przed tygodniem Chemik doznał wysokiej porażki z Kotwicą Kołobrzeg 0:4, ale trzy bramki padły w ostatnich 30 minutach meczu. Zespół z Polic po dziesięciu kolejkach ma na koncie 11 punktów.

 

 

Początek spotkania o 16.00.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020