› Aktualności
09:15 / 14.08.2019

Komorzanka na Mistrzostwach Europy [GALERIA]

Komorzanka na Mistrzostwach Europy [GALERIA]

fot. UKS "Komorzanka"

Zawodnicy Komorzanki reprezentowali Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach 100-polowych, które odbyły się w Warszawie.

 

W mistrzostwach wystartowało prawie 350 zawodników z Polski, Rosji, Białoruś, Ukrainy, Włoch, Litwy, Estonii, Holandii, Niemczech, Czech, Azerbejdżanu, Belgii, Łotwy, Francji, Węgier. Zawody rozgrywano w pięciu kategoriach wiekowych z podziałem na płeć.

 

 

NOWY NUMER GAZETY JAROCIŃSKIEJ A W NIM:

 

Uroczyste ślubowanie reprezentacji Polski odbyło się 31 lipca. Podczas zawodów Polskę reprezentowała nasza warcabistka ALEKSANDRA ŁUKOMSKA (kategoria juniorek do lat 13).

 

Na turnieje w grze szybkiej i błyskawicznej zgodnie z ustaleniami Polska mogła wystawić dowolną liczbę zawodników. Dzięki temu z klubu oprócz Oli wystartowało jeszcze 9 reprezentantów: Maja Warzywoda, Wiktoria Grzelak, Nikola Filipiak, Maja Rydz, Marika Stachowiak, Klaudia Kościańska, Patrycja Tomczak, Michał Szumlewicz oraz Maksymilian Hałas.

 

Podczas turnieju w grze klasycznej Aleksandra Łukomska w kategorii juniorek do lat 13 dwunaste miejsce w Europie i była najlepszą Polką.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 11