› Kultura i Rozrywka
11:05 / 12.07.2018

Koncert otwarcia Jarocin Festiwal'18 już dziś - na scenie wystąpi artysta światowej sławy!

Koncert otwarcia Jarocin Festiwal'18 już dziś - na scenie wystąpi artysta światowej sławy!

fot. Joanna Pera

Jarocin Festiwal 2018. Koncert otwarcia. Artysta światowej sławy zagra dziś na rynku w Jarocinie. Bilety jeszcze są dostępne. Będzie głośno i jazzowo.

 

R E K L A M A

 

 

Nikt nie gra na saksofonie w taki sposób jak Jan Garbarek. Jego brzmienie stało się znakiem rozpoznawczym i zyskało inny wymiar niż to, co jest ogólnie nazywamy jazz’em.

 

Niezliczone nagrania płytowe, koncerty w najważniejszych salach koncertowych na całym świecie, wiele lat współpracy z Keithem Jarrettem czy jego bezprecedensowa kooperacja z Hilliard Ensemble sprawiły, że ten wyjątkowy saksofonista stał się popularny we wszystkich gatunkach muzycznych i krajach, a jego nagrania znajdziecie w katalogach z napisem jazz, muzyka klasyczna, a nawet pop.

 

Jan Garbarek wystąpi już dziś o godz. 20.30 na jarocińskim rynku. Podczas koncertu wystąpi z pianistą Rainer Brüninghaus, basistą z Brazylii Yuri Danielem i mistrzem perkusji Trilok Gurtu z Indii. 

 

Koncert Jan Garbarek Group otworzy Jarocin Festiwal 2018 i odbędzie się pod patronatem Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 

Bilety w cenie 99 zł normalny i 229 zł bilet + karnet na festiwal dostępne na jarocinfestiwal.pl, biletomat.pl oraz w Spichlerzu Polskiego Rocka. 

 

Tylko pospieszcie się, bo pozostało już tylko 9 sztuk.  

 

 

R E K L A M A
2
2
oceń tekst 4 głosów 50%
R E K L A M A