› Aktualności
11:12 / 21.06.2018

Koncert, zrzutka, festyn. Każdy może pomóc Patrykowi

Koncert, zrzutka, festyn. Każdy może pomóc Patrykowi

Patryk ma problemy z samodzielnym poruszaniem się. Bardzo pomógłby mu wyjazd na turnus rehabiltacyjny. Niestety jego koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny chłopca. Każdy z czytelników może jednak dołożyć swoją cegiełkę i pomóc w zrealizowaniu tego marzenia.  

 

R E K L A M A

 

Patryk urodził się siedem lat temu jako wcześniak z wagą urodzeniową 1.400 g. Już wtedy zdiagnozowano u niego m.in. niedokrwistość, torbiele podwyściółkowe wrodzone, posocznicę, zespół napięcia mięśniowego, mięśniowy ubytek międzykomorowy, przecieki w komorze, przykurcz mięśni. Dlatego już od pierwszych dni życia znajduje się pod stałą opieką neurologa, kariologa, okulisty, gastroenterologa. Przez cały czas jest też rehabilitowano, ale to wciąż za mało. W usprawnieniu chłopca może pomóc wyjazd na turnus rehabilitacyjny, niestety koszty takiego specjalistycznego znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny. Patryk jest pod opieką Fundacji Ogród Marzeń. Jeżeli ktoś chciałby pomóc spełnić marzenie o poprawieniu sprawności fizycznej siedmiolatka, może pomóc na kilka sposobów - przekazując pieniądze lub przedmioty na festyn, który odbędzie się 29 lipca w Zalesiu. W tym samym dniu pieniądze będą też zbierane w czasie imprezy w Parzęczewie (patrz plakat). 

 

Kwesta prowadzona jest przez cały czas za pośrednictwem portalu https://zrzutka.pl/cdndse. Do tej pory udało się zebrać dwa z sześciu tysięcy złotych. Zbiórka kończy się już za cztery dni. 

 

Fanty na festyn zbierają m.in. Patrycja Ignasiak, Ewa Matuszewska oraz Michał Masztalerz. W razie wątpliwości można się z nimi skontaktować za pośrednictwem facebooka lub pod nr. tel. 660/283-993. W Jarocinie można je też przynosić do sklepu meblowego Artura Bierły na os. Rzeczypospolitej.

 

 
R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A