› Wybory
14:05 / 08.10.2018

Konferencja SLD przy drodze. Ścieżki rowerowe i problem całodobowych aptek

Konferencja SLD przy drodze. Ścieżki rowerowe i problem całodobowych aptek

fot. Lidia Sokowicz

WYBORY SAMORZĄDOWE 2018. Wybory 2018. Wybory władz lokalnych 2018. Kandydaci w wyborach samorządowych 2018. Wybory w Jarocinie. Wybory w Żerkowie. Wybory w Jaraczewie. Wybory w Kotlinie. Wybory w Nowym Mieście. Komitety wyborcze.

R E K L A M A

 

Druga konferencja KW Lewica Razem odbyła się przy drodze powiatowej z Jarocina do Żerkowa. W miejscu, w którym miała być wybudowana ścieżka rowerowa. Najważniejszym tematem było jednak bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców. SLD ma zamiar doprowadzić do tego, żeby apteki były czynne również w nocy.

 

 

O swoim rozczarowaniu mówił kandydat na radnego Andrzej Weber. - Wiemy, że to, co nie powstanie od razu, to z reguły bardzo daleko rozciąga się w czasie. To jest ewidentny przykład. Gdyby ścieżka powstała razem z drogą, to mielibyśmy temat zamknięty, a tak różne personalne rozgrywki między szefowstwem jednostek samorządu terytorialnego powodują, że to na co czekają mieszkańcy, nie jest realizowane - powiedział Weber.

 

Po przepychankach w samorządzie budują ścieżkę rowerową z Żerkowa do Jarocina [ZOBACZ TUTAJ]

 

Z kolei Daniel Gaszak tłumaczył, że lewica ma zamiar podjąć rozmowy z aptekarzami lub wygospodarować na terenie szpitala miejsca na aptekę, którą mógłby wynająć prywatny przedsiębiorca.

ZOBACZ LIVE z konferencji 

R E K L A M A
3
7
oceń tekst 10 głosów 30%
R E K L A M A