› kultura i rozrywka
11:38 / 03.01.2013

Konkurs! Do wygrania aquapark, kino lub deser dla całej klasy

Konkurs! Do wygrania aquapark, kino lub deser dla całej klasy
Plebiscyt na najfajniejszy film klasowy.

 

Przed studniówkami maturzyści przygotowują kilkuminutowe prezentacje filmowe swoich klas. Takie prezentacje mogą posiadać także ich młodsi koledzy ze szkół powiatu jarocińskiego. „Gazeta Jarocińska” postanowiła zorganizować plebiscyt na najlepszą produkcję uczniowską, zrealizowaną w tym roku szkolnym (2012/2013), przedstawiającą daną klasę.

Chcemy nagrodzić etiudy, które przypadną do gustu największej ilości naszych internautów. Filmy te udostępnimy na portalu www.jarocinska.pl, a głosowanie odbędzie się przez SMS-y. W plebiscycie tym trzy zwycięskie klasy zostaną nagrodzone - otrzymają (odpowiednio do zajętego miejsca) bilety do kina „Echo” na dedykowany seans filmowy, wyjazd do aquaparku oraz zaproszenie do Galerii Cafe na kawę americano i ciasto.

Wystarczy przysłać lub przynieść do redakcji „Gazety Jarocińskiej” na płycie DVD lub na pendrivie film o minimalnej rozdzielczości 640x480 pikseli i maksymalnej pojemności do 200 MB (czas trwania do 10 minut) wraz z wypełnionym kuponem opublikowanym w „Gazecie Jarocińskiej”. Zgłoszenia może dokonać tylko osoba pełnoletnia (uczeń lub wychowawca klasy). Na wasze produkcje czekamy do 21 stycznia. Głosowanie odbywać się będzie od 23 stycznia do 28 lutego. 

Pobierz regulamin plebiscytu (PDF)

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%