› aktualności
16:13 / 25.01.2012

Kostka przeprasza i daje prezent Kaźmierczakowi [WIDEO]

Kostka przeprasza i daje prezent Kaźmierczakowi [WIDEO]
Jak kandydat na burmistrza skomentował wyrok? Co wręczył konkurentowi Robertowi Kaźmierczakowi? I czy prezent został przyjęty?

Mikołaj Kostka zorganizował konferencję prasową dotyczącą dzisiejszego wyroku Sądu Apelacyjnego w Łodzi, który nakazał przeproszenie Roberta Kaźmierczaka za zarzucenie mu nepotyzmu.

R E K L A M A

- Wyrok przyjmujemy z radością i satysfakcją. Materiały mogą wisieć, może być wykorzystywany wizerunek osoby publicznej, jaką był wiceburmistrz Robert Kaźmierczak. I będziemy to robić, ale nie po to, żeby prowadzić czarny pijar, ale żeby powiedzieć mieszkańcom, że realny jest powrót Adama Pawlickiego, który będzie sterował burmistrzem Robertem Kaźmierczakiem - komentował Mikołaj Kostka.

- Sąd uznał, że żona ówczesnego wiceburmistrza Kaźmierczaka, która prowadzi Stowarzyszenie XXI, otrzymująca największe granty z budżetu gminy na kulturę i gospodarująca na mieniu gminy, nie jest przejawem nepotyzmu. (…) Zostaną skierowane przeprosiny - zapowiedział.

Sztab Mikołaja Kostki przygotował też prezent dla Roberta Kaźmierczaka - torbę kukurydzy. Jednak konkurent Kostki jej nie przyjął. - Ja lubię popcorn, natomiast kukurydzę prosiłem, żeby Mikołaj przekazał pierwszemu rolnikowi, który jutro wejdzie do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, bo ja nie miałbym co z nią zrobić - odpowiada Kaźmierczak.

Co jeszcze mówił Kostka? Zobacz WIDEO z konferencji!

(kg)

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A