› Aktualności
13:30 / 21.05.2019

Kto naprawi drogi w Żerkowie? [SONDA]

Kto naprawi drogi w Żerkowie? [SONDA]

fot. zdjęcie pogladowe

Gmina Żerków, Żerków, Urząd Miasta i Gminy w Żerkowie, gminne drogi, przetarg, oferta, zamówienie

 

 

W kwietniu Urząd miasta i Gminy Żerków ogłosił kolejny przetarg. Tym razem dotyczył on naprawy gminnych dróg gruntowych. Zadanie obejeło profilowanie dróg gruntowych i ich utwardzenie, a gmina przeznaczyła na ten cel 430 tys. zł.

 

 

Termin składania ofert upływał 6 maja. Do przetragu zgłosiły się cztery firmy: FERD Firma Robót Inżynieryjnych i Drogowych Ryszard Bianek ze Środy Wielkopolskiej, Przedsiębiorstwo Budowlano- Handlowe MARZYŃSKI z Jarocina, Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „CYNK” Edward Cynka i wspólnicy ze Śrem oraz „GARO” FHU Robert Gauza z Jarocina.

 

Dzisiaj ogłoszono wyniki przetargu. Spośród czterech ofert wybrano tę, która zdobyła największą liczbę punktów.

 

Oferty oceniano w trzech kryteriach: cena, czas reakcji oraz długość okresu gwarancji. Jeżeli chodzi o pierwsze kryterium, to brano pod uwagę kwoty przeznaczone na profilowanie dróg, użycie gruzu betonowego, tłucznia granitowego, destruktu asfaltowego oraz mechaniczną ścinkę pobocza.

 

Najwięcej punktów w postępowaniu przetargowym uzyskała firma „GARO” FUH Robert Gauza z Jarocina i to jej przypadnie naprawa dróg gruntowych w gminie Żerków.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Co sądzisz o stanie gminnych dróg w Żerkowie

ankieta dodana 10.05.2019, ilość wszystkich głosów: 100
Jest dobry
43%
Jest zły
44%
NIE MAM ZDANIA
13%
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%