› Aktualności
11:42 / 31.10.2017

Lewoskręt z ul. Św. Ducha w ul. Jarmarczną. Drogowcy zdążą przed 1 listopada?

Lewoskręt z ul. Św. Ducha w ul. Jarmarczną. Drogowcy zdążą przed 1 listopada?

fot. Bartek Nawrocki

Dzisiaj mija termin na wykonie lewoskrętu z ul. Św. Ducha w ul. Jarmarczną w Jarocinie. Prace nad inwestycją trwają od 17 października. By zdążyć na czas, drogowcy pracowali nawet w ubiegłą niedzielę [ZOBACZ TUTAJ].

R E K L A M A

 

Od rana na placu budowy jest kilkadziesiąt osób i ciężki sprzęt. W jednym miejscu drogowcy leja asfalt w innym trwa układanie chodników [ZOBACZ WIDEO].

 

Ul. Św. Ducha (wojewódzka droga 443) jest od czasu otwarcia obwodnicy jedną z dróg zjazdowych do miasta. Tędy z pewnością pojadą jutro na cmentarze nie tylko osoby mieszkające na wschodniej stronie, ale też sporo przyjezdnych, którzy mają zmarłych na jarocińskich nekropoliach.

 

Czy ruch będzie odbywał się bez utrudnień? - Dzisiaj zamierzamy zakończyć wykładanie masy bitumicznej na skrzyżowaniu i droga będzie gotowa. Również ukończymy chodnik po prawej stronie ulicy św. Ducha - zapewnia kierownik robót.

[ZOBACZ WIDEO]

[AKTUALIZACJA 23.00]

 

Ekipy pracowały do późnych godzin popołudniowych. Nie wszystko jeszcze gotowe - np. chodniki - ale skrzyżowanie i lewoskręt z ul. Jarmarczną są przejezdne.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 5