11:28 / 08.11.2018

Lubicie rogale? Mamy dla WAS niespodziankę ZOBACZ

Lubicie rogale? Mamy dla WAS niespodziankę ZOBACZ

fot. jarocinska.pl/Barbara Dzierla

Jarocin. Św. Marcin. Dni patrona Jarocina. Urodziny św. Marcina. Rogale. Rogale świętomarcińskie.

 

R E K L A M A

 

W Jarocinie 11 listopada to nie tylko 100. rocznica odzyskania niepodległości. O obchodach stulecia odzyskania niepodległości przeczytasz wszystko TUTAJ. Warto zobaczyć, gdzie można się wybrać, tym bardziej, że zapowiada się kolejny ciepły weekend. Przypominamy wszystkim, że poniedziałek 12 listopada jest dniem wolnym od pracy i to dla wszystkich.

 

11 listopada przypadają też imieniny Marcina. Święty jest patronem naszego miasta. Tradycją jest już rozdawanie rogali i przejazd św. Marcina na koniu. W tym roku przejazd będzie połączony z kwestą „Świętomarciński Dar” z przeznaczeniem na renowację kwatery żołnierzy wojny polsko-bolszewickiej 1919-1921, a dla wspierających inicjatywę - poczęstunek rogalami.

 

A co się tyczy rogali świętomarcińskich – mamy dla Was niespodziankę - 3 vouchery na rogale od piekarni Sław-Piek o wartości 50 zł każdy. Co trzeba zrobić by wziąć udział w naszej zabawie?

 

Po pierwsze polubić profil Reklama Jarocin na FB, po drugie zaprosić do polubienia przynajmniej 5 znajomych i udostępnić ten post na swojej tablicy. Spośród osób, które prawidłowo wykonają zadanie wybierzemy 3, które otrzymają voucher na słodkości.

 

ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ

 

A Wy kupujecie, czy sami pieczecie rogale świętomarcińskie? Może ktoś chce się pochwalić przepisem w komentarzu? Zapraszamy

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A