› Aktualności
06:28 / 13.06.2018

Magazyn ONA: Agnieszka szyje dla gwiazd, Katarzyna jest fotomodelką w Sydney

Magazyn ONA: Agnieszka szyje dla gwiazd, Katarzyna jest fotomodelką w Sydney

Agnieszka Borkiewicz szyje sukienki dla gwiazd: Beyonce, Lady Gaga i innych. Katarzyna w Sydney robi karierę fotomodelki. Wyjechały z Jarocina, by spełniać marzenia.

 

R E K L A M A

 

 

Magazyn ONA już w sklepach razem z „Gazetą Jarocińską” . Tym razem przedstawiamy w nim dwie młode kobiety, które postanowiły zrobić karierę poza granicami naszego kraju.

Agnieszka Borkiewicz trafiła z Interelkanu do jednego z najsłynniejszych domów mody na świecie - Aleksandra McQueena. Szyje sukienki dla gwiazd i księżnej Kate. W najnowszym numerze Magazynu ONA Agnieszka opowiada o swojej pracy, zdradza tajniki świata mody.

Katarzyna „Aurora” Sprengel w jarocińskim liceum była „szarą myszką” i „molem książkowym”. Dziś rozwija skrzydła w Sydney. Pozuje do zdjęć znanym fotografom, pisze poezje. Z Kasią szczerze o pozowaniu i życiu w wielkim świecie rozmawia Weronika Przewoźniak.

 

W bezpłatnym dodatku do „Gazety Jarocińskiej” znajdziecie również szereg porad dla przyszłych par młodych w dodatku „Ona bierze ślub”.

Jest też tekst o pigułce gwałtu. Swoją historię opowiada Agata, której w jednym z jarocińskich klubów trafiła się bardzo niemiła przygoda. W magazynie piszemy, jakie są objawy, jak rozpoznać, czy ktoś nie wrzucił ci tabletki do drinka.

Jak zwykle znajdziecie też wiele porad:

  • Co robić, by wakacje z dzieckiem nie zmieniły się w koszmar?
  • Jak dbać o oczy latem, jakie okulary wybrać i dlaczego nie wolno nosić ich na włosach?
  • Jak chronić rośliny bez używania chemii?
  • Jak dbać latem o cerę i stopy?
  • Co modnego na siebie włożyć?

Magazyn ONA kupicie razem z "Gazetą Jarocińską" w sklepie lub tutaj przez internet e-wydanie [KLIKNIJ]

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A