› Kobieta i dziecko
16:26 / 13.09.2018

Magazyn ONA - poznaj niezwykłe kobiety z Jarocina

Magazyn ONA - poznaj niezwykłe kobiety z Jarocina

fot. Magazyn ONA

Niesamowite kobiety. Jedna rozmawia z końmi, druga wróciła z Chin - przeczytacie o nich, ale nie tylko, w najnowszym wydaniu Magazynu Ona.

 

R E K L A M A

 

W tym numerze poznacie Edytę Pilarczyk, która rozmawia z końmi, rozumie je, a one jej słuchają. Czy można zaklinać konie? Można, ona to potrafi.

Ania  Jaworska przyjechała z krainy uśmiechniętych ludzi, wiecie gdzie to jest?  Przeczytajcie  wywiad z jarocinianką, która zwiedziła Azję, obroniła pracę magisterską w języku chińskim i z wielkiego świata wróciła  do rodzinnego miasta, bo tu czuje się najlepiej.
 
Każde wydanie Magazynu Ona jest szczególne, ale to jesienne jest wyjątkowe z jeszcze jednego powodu-jesteśmy z Wami rok! Właśnie z tej okazji, choć nie tylko, postanowiliśmy być jeszcze bliżej naszych czytelników.

 

Specjalnie by podkreślić Waszą wyjątkowość drogie One, powołaliśmy do życia Klub Magazynu Ona, ma on promować miejsca, w których szanuje się i dba o kobiety.  Chcemy pokazywać:firmy, sklepy, salony, kawiarnie, restauracje i inne miejsca, w których Ona będzie się czuć dobrze. Szukajcie  miejsc z pierwszymi różowymi naklejkami z logo Ona TOP.

 

Efekty metamorfozy, najbardziej zaskoczyły samą bohaterkę. Mamę zgłosiła córka, chcąc zrobić niespodziankę i podziękować za bycie najlepszą mamą na świecie. Musicie zobaczyć co z tego wyszło.

Pomożemy także zadbać o kręgosłup żeby służył Wam ja najdłużej.  U nas porady, oferty gabinetów rehabilitacyjnych i  ABC zdrowego kręgosłupa podpowiemy jak zdrowo spać, wstawać z łóżka, czy pracować przy komputerze.

Blondynka w aucie testuje na jarocińskich uliczkach i wiejskich bezdrożach suva z  charakterem Hyundaia Konę. Sprawdza czy jest możliwe połączenie miejskiego auta z offroadową bryką i znajduje sposób na to jak nie zatrzasnąć kluczyków w samochodzie.

Na naukę nigdy nie jest za późno, więc podpowiemy gdzie można się dokształcać i jak dobrze wybrać zajęcia dodatkowe dla dziecka. 


Maciej Bilica i Łukasz Stachowiak poradzą jak najlepiej dopasować buty sportowe do gry w piłkę nożną, jak uniknąć błędów, a tym samym zaoszczędzić na zakupach obuwia. 

Pasja, która dodaje  skrzydeł i pozwala unosić się nad ziemią, biuro rachunkowe, które rozwiąże prawie każdy problem związany z księgowością i nie tylko. Jak fachowo pofarbować włosy w domu,  kto w Jarocinie profesjonalnie  zorganizuje wieczór panieński  i co założyć do kriokomory, na to wiele innych pytań odpowiemy naszym czytelnikom.

Znajdziecie także listę laureatów konkursów na wege danie obiadowe. Podpowiemy jak powiększyć przestrzeń w domu bez wyburzania ścian i ruinowania budżetu, Kinga Latecka pomoże przygotować ogród na jesień. 

Ponieważ staramy się być jak najbardziej na czasie to i  u nas nie może zabraknąć echa kampanii wyborczej. Ubierz się pięknie, zrób makijaż i idź zagłosuj- nie głosujesz nie decydujesz, a przeciąż każdy chce mieść wpływ na swoje miasto, na swój dom, na swoje życie…

O tym w najnowszym numerze Magazynu ONA, który już od wtorku w sklepach razem z „Gazetą Jarocińską”

R E K L A M A
0
1
oceń tekst 1 głosów 0%
R E K L A M A