› Sport i rekreacja
20:30 / 15.11.2018

Marek Nowicki zwolniony z Jaroty. Znamy nazwisko następcy!

Marek Nowicki zwolniony z Jaroty. Znamy nazwisko następcy!

fot. Dawid Borucki/Archiwum

W czwartek, 15 listopada zarząd Jaroty Jarocin podjął decyzję o zwolnieniu z funkcji trenera pierwszego zespołu Marka Nowickiego.

R E K L A M A

 

 

Marek Nowicki prowadził Jarotę Jarocin od początku sezonu 2018/2019. Zastąpił na stanowisku trenera Marcina Woźniaka. Pod wodzą trenera Nowickiego Jarota Jarocin rozegrała piętnaście meczów ligowych. JKS zdobył w nich 13 punktów i w III lidze grupie II zajmuje 14. pozycję. Ponadto Jarota wygrała dwa spotkaniach w okręgowym Pucharze Polski i awansowała do ćwierćfinału tych rozgrywek.

Nazwisko nowego szkoleniowca mamy poznać w „najbliższym czasie w osobnym komunikacie” jak czytamy w infomacji zamieszczonej na stronie internetowej klubu. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że nowym trenerem ma być Tomasz Leszczyński.

Już w sobotę o 13.30 JKS zagra na własnym terenie z Górnikiem Konin.

AKTUALIZACJA (22:30)

Jarota Jarocin w komunikacie na swojej stronie internetowej potwierdziła nasze wcześniejsze nieoficjalne informacje. Nowym szkoleniowcem został Tomasz Leszczyński. 39-letni szkoleniowiec ostatnio pracował w Syrenie Zbąszynek. Wcześniej trenował m.in. w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wlkp., Warcie Międzychód czy Polonii Nowy Tomyśl. Nowy szkoleniowiec na ławce Jaroty Jarocin zadebiutuje w najbliższą sobotę meczem z Górnikiem Konin.

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A