10:24 / 13.08.2019

Masz firmę i zatrudniasz pracowników - są pieniądze na ich szkolenie

Masz firmę i zatrudniasz pracowników - są pieniądze na ich szkolenie

Jarociński urząd pracy prowadzi nabór wniosków o przyznanie pieniędzy na kształcenie pracowników. Wsparcie dotyczy między innymi zastosowania w firmach nowych technologii i narzędzi pracy.

 

Pieniądze na szkolenia pochodzą z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego i w pierwszej kolejności będą przyznawane na kształcenie ustawiczne grup pracowników i pracodawców wyznaczonych przez Radę Rynku Pracy.

 

A mianowicie:

- pracowników Centrów Integracji Społecznej, Klubów Integracji Społecznej i Warsztatów Terapii Zajęciowej

- osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

- pracowników w związku zastosowania w firmach nowych technologii i narzędzi pracy

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz, jakiego TUTAJ]

 

 

WAŻNE! W naborze można wnioskować tylko na formy kształcenia ustawicznego rozpoczynające się w okresie od 16 września do 31 października.

 

 

[specjalne spotkanie dla seniorów dotyczące bezpiecznego poruszania się w ruchu miejskim - szczegóły TUTAJ]

 


Z kolei wnioski będą przyjmowane od 22 do 28 sierpnia, w godz. od 8.00 do 14.00 lub do wyczerpania środków. Formularze są do pobrania w zakładce: „Dokumenty do pobrania” na stronie internetowej powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie {link TUTAJ]

 

 

Po wypełnieniu należy je składać w siedzibie jarocińskiego urzędu pracy, pok. 112 (należy pobrać bilet w biletomacie: Formy aktywizacji zawodowej bezrobotnych i pracowników/Krajowy Fundusz Szkoleniowy pok. 112)

 

 

UWAGA! Przed wypełnieniem dokumentów należy zapoznać się z „Zasadami przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców.

 

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (62) 747-35-79 wew. 222.

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%