› Aktualności
16:51 / 25.07.2018

Masz zbędne ubrania, przedmioty? Przynieś je na Gołębi Babi Targ w niedzielę

Masz zbędne ubrania, przedmioty? Przynieś je na Gołębi Babi Targ w niedzielę

fot. Organizatorzy

Stajesz przed szafą pełną ubrań i ciągle nie potrafisz pozbyć się wrażenia, że nie masz co na siebie włożyć? Twoja biżuteria i dodatki już Ci się opatrzyły? Wymień je lub sprzedaj. A może poszukujesz właśnie czegoś oryginalnego, niepowtarzalnego i niekoniecznie drogiego? W obu sytacjach weź udział w niedzielnym Babim Targu w Jarocinie.

 

R E K L A M A

 

Półmetek wakacji to doskonała okazja do zrobienia przeglądu szafy. W niedzielę 5 sierpnia Kawiarnia Filmowa w Jarocinie zaprasza na ulicę Gołębią na Babi Targ, w czasie którego będzie można pozbyć się nienoszonych ubrań, butów czy dodatków, ale również uzupełnić swoją garderobę o coś nowego, oryginalnego. Założenie imprezy jest takie, by ubrania oraz dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym zakupem i leżą teraz ukryte na dnie szafy, wymienić na coś innego.

 

Dodatkowo organizatorzy tego wydarzenia chcą, aby to niedzielne popołudnie było też okazją do pomocy. Sprzedawcy proszeni są o to, aby z każdej transakcji złotówka trafiła na konto Kariny Antczak z Magnuszewic - dzielnej babki, która walczy z rakiem.

 

Niedzielny kiermasz na tarasie Kawiarni Filmowej zaplanowano w godz. 12.00-16.00 (w razie niepogody do godz.15.00). Jeśli chętnych będzie dużo, to oprócz tarasu Kawiarni Filmowej na potrzeby Babiego Targu zostanie zajęty też parking PKO. Wstęp jest wolny, a zgłoszenia osób, które chciałyby wystawić coś na sprzedaż przyjmowane są pod nr. tel. (62) 747-11-19. Termin upływa 3 sierpnia o godz. 12.00.

Szczegółowy regulamin dostępny TUTAJ

 

O walce Kariny i innych formach pomocy CZYTAJ TUTAJ

 

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A