› Aktualności
08:32 / 10.09.2019

Matka nie chciała mu pożyczyć samochodu. Co zrobił?

Matka nie chciała mu pożyczyć samochodu. Co zrobił?

Trzy dni temu informowaliśmy o policyjnej akcji w Siedleminie. Funkcjonariusze zatrzymali złodzieja samochodu. Teraz policja podała kolejne ustalenia w tej sprawie [ZOBACZ TUTAJ]

 

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

W piątek rano policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży forda focusa z 2001 roku. Auto zrabowano z jednej z posesji w Cielczy. Właścicielka pojazdu chciała jechać do pracy. Wtedy zorientowala się, że nie ma samochodu. Kobieta poinformowała o zdarzeniu policję.

 

Wskazała również, że podejrzewa iż pojazd mógł zabrać jej syn. Kilka godzin po zdarzeniu złodziej był już w rękach policji. Został namierzony w Siedleminie około 15.30.

Prócz 19-latka - sprawcy kradzieży - pojazdem podróżował starszy o cztery lata jego kolega. Młodzi mężczyźni trafili do komendy.

 

19-latek usłyszał zarzut kradzieży auta i karty bankomatowej, za pomocą której wypłacił sobie z konta matki 1.000 zł.

Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Zeznał, że chciał sobie pojeździć, bo matka mu na to nie pozwala. Na dodatek nie miał prawa jazdy.

 

Szczyt bezczelności. Przyjechał na stację benzynową, poszedł do toalety i ukradł kosz...

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

5
1
oceń tekst 6 głosów 83%
R E K L A M AStimi Stihl MOBI 01_2020