› Aktualności
14:56 / 04.01.2018

Mieszkańcy bez telewizji i internetu. Operator: Usuwamy awarię

Mieszkańcy bez telewizji i internetu. Operator: Usuwamy awarię

fot. Uniwersalne portalu

Jarocin. Telewizja w Jarocinie. Telewizja kablowa w Jarocinie. Przerwa w usługach telewizji kablowej. W Jarocinie bez internetu. Promax Jarocin

 

Od godzin przedpołudniowych do naszej redakcji dzwonią mieszkańcy Jarocina, którzy mają wykupione usługi telewizji kablowej i internetu. Powód?

R E K L A M A

 

- Coś już wczoraj wieczorem szwankowało, dzisiaj rano chciałam zobaczyć w TVN powtórkę wczorajszego odcinka serialu, a tu taka niespodzianka. Telewizor nie działa. Myślałam, że się popsuł ale u córki na osiedlu tak samo - twierdzi pani Monika z osiedla 1000-lecia.

 

Telewizję i internet dostarcza ostrowska firma Promax. „Szanowni klienci informujemy, że nastąpiła przerwa w działaniu usług na terenie Jarocina. Może to potrwać do godziny 16.00” – przekazuje infolinia operatora i przeprasza za utrudnienia.

Iwona Kaczmarek z firmy Promax dodaje, że operator ma problemy techniczne. - Jest awaria usług, nasi technicy w tej chwili to naprawiają, prace maja potrwać do godziny 16.00. Być może uda nam się to rozwiązać troszeczkę wcześniej - tłumaczy.

Wszystko wskazuje więc na to, że dzisiaj wieczorem miłośnicy telewizji i sieci będą odpocząć po pracy przy ulubionych rozrywkach.

 

ZOBACZ TEŻ - W telewizji pokazali mauzoleum w Jarocinie [TUTAJ]

[AKTUALIZACJA 15:50]

Mieszkańcy informują nas, że przywrócono usługi telewizji i internetu.

R E K L A M A
1
1
oceń tekst 2 głosów 50%
R E K L A M A