13:05 / 09.08.2019

Mieszkaniec Jarocina: Od pół roku ciemno i niebezpiecznie

Mieszkaniec Jarocina: Od pół roku ciemno i niebezpiecznie

fot. A. Konieczna

Niebezpiecznie ciemno jest na jednej z jarocińskich ulic - taką informację przekazał nam internauta na kontakt DAJ ZNAĆ.

 

 

Oświetlenie uliczne w Jarocinie ma dwóch właścicieli - miejscowy Zakład Usług Komunalnych oraz kaliska spółka Oświetlenie Uliczne i Drogowe. Kiedy jednak zdarzają się awarie, zawsze jednak należy je zgłaszać do ZUK-u.

 

 

[jesteś seniorem, poruszasz się po drogach i chodnikach - ta informacja jest dla Ciebie - szczegóły TUTAJ]

 

 

Ten ma dwojaką drogę postępowania. Jeśli zepsuta lampa należy do niego, przystępuje do naprawy. Jeżeli jednak jest to oświetlenie kaliskiej spółki OUiD przekazuje informację do niej.

 

 

Awaria, którą zgłosił nam internauta dotyczy lampy przy ulicy Sportowej w Jarocinie, która stoi przy garażach obok sklepu Żabka.

 

 

[burmistrz Jarocina za kierownicą nowego auta - zobacz jakiego TUTAJ]

 

 

„Ulica Sportowa, Jarocin. Od pół roku nie działa lampa przy garażach obok Żabki. Czy żadne służby nie sprawdzają tego od tak długiego czasu. W nocy jest tam niebezpiecznie ciemno” - napisał.

 

 


Z prośbą o interwencję zwróciliśmy się natychmiast do ZUK-u. Tam obiecano nam, że zostanie to niezwłocznie przekazane do Kalisza. Z kolei kaliska spółka zapewnia, że naprawi oświetlenie zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%