› Kultura i Rozrywka
10:58 / 13.06.2018

Można będzie kupić rękodzieło na rynku. I zobaczyć "coś z niczego"

Można będzie kupić rękodzieło na rynku. I zobaczyć

fot. Lidia Sokowicz

Jutro przed południem na Rynku w Jarocinie będzie można nabyć prace wykonywane przez podopiecznych różnych ośrodków wsparcia i warsztaty terapii zajęciowej. Dostępne będą m.in. elementy ozdobne, przedmioty użytkowe i biżuteria.  Impreza odbywać się będzie w ramach XV Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych.

R E K L A M A

 

 

Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano w czwartek 14 czerwca na godz. 10.30. W trakcie prezentacji plastycznych oprócz wystawy i sprzedaży rękodzieła odbywać się będą również zajęcia warsztatowe, podczas których każdy z ośrodków będzie miał za zadanie wytworzyć „Coś z niczego".

 

Prace plastyczne na zadany temat będzie trzeba wykonać w oparciu o zestaw materiałów przygotowanych przez organizatora. Tym razem tematem przewodnim będzie 100. rocznica Powstania Wielkopolskiego.

 

Później każde dzieło zostanie ocenione przez jury, w którego skład wejdą przedstawiciele każdego z ośrodków biorących udział w przeglądzie. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 13.30. Głównym organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie "Opus", które prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej w Jarocinie.  

[AKTUALIZACJA 11:35]

ZOBACZ co się dzieje aktualnie

R E K L A M A
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%
R E K L A M A