› Aktualności
15:41 / 14.06.2019

Mundurowy Piknik już w niedziele. Czekamy na Ciebie!

Mundurowy Piknik już w niedziele. Czekamy na Ciebie!

fot. Organizatorzy

Mnóstwo atrakcji: konkursy z nagrodami, festiwal baniek mydlanych, warsztaty, kącik malucha, dmuchane zabawki, to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy na Mundurowy Piknik w Radlinie. Podczas festynu będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji „Ogród Marzeń”.

 

 

To już ósmy piknik integracyjny, które wspólnie organizują Fundacja "Ogród Marzeń" i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki.

 

 

- Na tej imprezie bardzo ważne są dzieci z niepełnosprawnością. To one są gospodarzami, ale na piknik zapraszamy wszystkich - całe rodziny, bo zależy nam bardzo na przełamywaniu barier, stereotypów i integracji, wspólnej zabawie - mówi Beata Frąckowiak -Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

 

 

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i mnóstwo nagród. Równie wolontariusze z Ochotniczej Straży Pożarnej (Cielczy, Mieszkowa, Radlin, Wilkowyi i Wolicy Koziej), Komendy Powiatowej Policji z Jarocina oraz Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk przygotowali liczne atrakcje oraz pokazy sprzętu strażackiego, wojskowego i ratownictwa medycznego.

Przygotowano pokaz ratownictwa na lądzie i wodzie. Będzie też można popływać łodziami. Dzieci będa mogły wejśc do wozów strażackich, policyjnych i wosjkowych, przymierzyć mundur, zrobić sobie pamiątkowa fotkę.

Organiztaorzy przygotowali wiele konkurencji rodzinnych z nagrodami. 

Swój udział w piknku zapowiedzieli też:  przedstawiciele Nadleśnictwa Jarocin i Stowarzyszenia Jedność.oraz  wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

 

Konkursy, nagrody

Konkursów będzie więcej. Organizatorzy wspólnie z uczniami Jarocińskiej Dwójki przygotowali też wiele atrakcji i tory przeszkód.

Festiwal baniek

Podczas festynu w niebo zostanie wypuszczonych tysiące baniek mydlanych. Dla najmłodszych dzieci będzie kącik malucha.

Kącik malucha

Bedzie super, bo zorganizuje go "Ciotka Anka z Przebieranki i Skakanki ciotki Anki". Wsród atrakcji między innymi zabawy z balonami, malowanie twarzy, modelowanie z balonów, klocki Gigant XXL, zabawy z bankami oraz odwiedziny Myszki Minnie.

 

 

Warto się wybrać do Radlina całą rodziną, zabrać ze sobą koc. Otoczenie sprzyja relaksowi i piknikowaniu.

 

 

Wstęp na piknik jest bezpłatny, większość atrakcji również. Zapłacić trzeba będzie jedynie za korzystanie z zamku dmuchanego i inne tego typu sprzęty.

 

 

Podczas pikniku będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń"

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%