› Konkursy
14:13 / 15.02.2019

Najpopularniejszy Trener 2018. Na kogo wysłaliście najwięcej?

Najpopularniejszy Trener 2018. Na kogo wysłaliście najwięcej?

Trwa plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku 2018. Jak co roku wybierzemy ich na podstawie Waszych głosów oddanych poprzez SMS-y oraz kupony publikowane w Gazecie Jarocińskiej. Od czasu do czasu jest okazja na zdobycie podwójnej ilości punktów. Wtedy wysyłając jednego SMS-a policzymy go za 6 punktów, a nie 3 jak normalnie jest wart. Wczoraj między godzinami 16:00 a 20:00 była pierwsza taka okazja na zdobycie bonusowych punktów dla trenerów, którzy walczą o tytuł najpopularniejszego. Na kogo wysłaliście najwięcej premiowanych wiadomości?

R E K L A M A

 

 

 

 

Otóż najbardziej wzbogacił się w punkty Piotr Kryś, Mateusz Gościniak i Aleksander Matuszewski.

 

Pula nagród jest pokaźna, więc walczcie, bo jest o co. Zdobywca tytułu otrzyma nagrodę wartości 500 zł.

UWAGA! Ponieważ zbliża sie koniec pierwszego etapu głosowania na Najpopularniejszego Sportowca, już w niedzielę ostatnia szansa na bonusowe punkty w tym etapie. Akcja trwa w godzinach 17:00 do 20:00.

Więcej o sportowcach kandydujących w plebiscycie przeczytasz TUTAJ

Konkurs na Najpopularniejszego Sportowca jest rozdzielony na dwa etapy. Pierwszy trwa do 18 lutego do godziny 12:00. Do drugiego etapu dostanie się 10 kandydatów, którzy otrzymają najwięcej punktów w głosowaniu SMS-owym oraz z kuponów publikowanych w Gazecie Jarocińskiej. Głosowanie zakończy się 26 lutego o godzinie 23:59.

Głosowanie na Najpopularniejszego Trenera natomiast przebiega w jednym etapie i kończy się 26 lutego o godzinie 23:59.

Przypominamy zasady, jak głosować:

1) Aby oddać głos na Najpopularniejszego Sportowca wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.sport.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.sport.66). Każdy SMS to 3 punkty.

Aby oddać glos na Najpopularniejszego Trenera wystarczy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „gj.trener.numer kandydatki/kandydata” (np. gj.trener.16). Każdy SMS to 3 punkty.

2) Druga możliwość to wypełnić i wyciąć kupon z „Gazety Jarocińskiej”, a następnie wysłać lub przynieść go do siedziby Południowej Oficyny Wydawniczej (Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Każdy kupon daje 5 punktów.

 

 

Lista kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Trener 2018 roku:

SMS POD NUMER 7148 (KOSZT 1,23 Z VAT)

1. Anna Bednarek – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.1

Trener minisiatkówki drużyn „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek”. W sezonie 2017/2018 jako jedyny klub w Wielkopolsce TKS Siatkarz awansował do finału rozgrywek minisiatkówki w Wielkopolsce we wszystkich kategoriach. Sama jako zawodniczka Jankowa Przygodzkiego w sezonie 2017/2018 zagrała w garażach o wejście do 2 Ligi Kobiet. W sezonie letnim zagrała z powodzeniem w kilku turniejach piłki siatkowej plażowej, a także na Mistrzostwach Polski nauczycieli. Od sezonu 2018/2019 zawodniczka Siatkarza w 3 lidze kobiet.

2. Jakub Chlebowski – TKS Siatkarz Jarocin – siatkówka sms: gj.trener.2

Trener Julii Misiak i Julii Marciniak. A zatem także zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w siatkówce plażowej. Trener kadetek i juniorek. Zawodnik 3 – cio ligowego zespołu SALOS Ostrów Wlkp.

3. Mirosław Czajka – GKS Żerków i JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.3

Trener GKS-u Żerków oraz drużyn młodzieżowych Jaroty Jarocin.

4. Mateusz Gościniak – MKS Jedynka Jarocin – lekkoatletyka sms: gj.trener.4

Trener m.in. reprezentantów Polski (Aleksandry Styś i Amadeusza Zdrojewskiego), medalistów Mistrzostw Polski (Roksana Jędraszak).

5. Paweł Janas – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.5

Wiosną 2018 roku prowadził drużynę juniorów starszych Jaroty. Był także trenerem kadry Kaliskiego OZPN z rocznika 2007, z którą wygrał prestiżowy turniej piłkarski w Niemczech. W minionym roku uzyskał także licencję trenerską UEFA A.

6. Piotr Kryś – LZS Grom Golina – piłka nożna sms: gj.trener.6

Trener grupy młodzieżowej młodzik. W zeszłym roku zespół ten zajął pierwsze miejsce w II lidze okręgowej młodzika młodszego, a obecnie zajmuje drugie miejsce w młodziku starszym. Zaangażowany w pracę z młodzieżą.

7. Aleksander Matuszewski – LZS Cielcza, Lech Poznań Football Academy, oddziały Kotlin i Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.7

Trener LZS-u Cielcza, z którym w minionym sezonie zanotował błyskotliwy (bez porażki w sezonie!) awans z A klasy do klasy okręgowej.

8. Szymon Mikler – MLUKS Victoria Jarocin – kolarstwo sms: gj.trener.8

Trener Sandry Jędrzejak, srebrnej medalistki OOM w kolarstwie torowym. Przyczynił się również do sukcesów sportowych swego brata Bartosza.

9. Piotr Skokowski – JKS Jarota Jarocin – piłka nożna sms: gj.trener.9

Z drużyną juniorów młodszych Jaroty wygrał ligę wojewódzką. Wiosną walczyć będzie o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

10. Jacek Tomczak – Ippon Jarocin – judo sms: gj.trener.10

Wychowawca i trener wielu pokoleń judoków. W minionym roku spośród jego wychowanków kolejne sukcesy odnosili m.in. Patryk Hetmańczyk i Aleksandra Grygiel.

11. Zdzisław Witczak – WKS Witaszyce – piłka nożna sms: gj.trener.11

Trener WKS-u Witaszyce, z którym wywalczył awans do klasy okręgowej. W niej zespół z Witaszyc był rewelacją rundy jesiennej. Ogromne sukcesy odnosi również w pracy z młodzieżą w Antonio Jarocin. Jego podopieczni z rocznika 2007 grali w turnieju finałowym WZPN w kategorii Orlików.

12. Jakub Worsztynowicz – UKS Taekwondo Jarocin – taekwondo sms: gj.trener.12

W 2018 roku trener Kadry Narodowej Juniorów Młodszych i trener Kadry Wojewódzkiej.

Z zawodnikami klubu Taekwondo Jarocin w 2018 roku osiągnął wynik 66,50 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego Ministerstwa Sportu, co jest największym dorobkiem w historii klubu.

13. Roman Wyduba – UKS Przełaj Żerków – lekkoatletyka sms: gj.trener.13

Trener podwójnego srebrnego medalisty Mistrzostw Polski Młodzików Szymon Juszczaka.

REGULAMIN

 

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A