› Aktualności
10:55 / 09.10.2019

Niewielu jest takich wójtów jak włodarz gminy Nowe Miasto nad Wartą

Niewielu jest takich wójtów jak włodarz gminy Nowe Miasto nad Wartą

fot. Anna Kopras-Fijołek

- Miałam przez 20 lat możliwość współpracować ze wszystkimi wójtami, gminami, starostami. I dużego, i małego województwa. Możecie sobie państwo pogratulować takiego wójta - stwierdziła Lidia Wrocińska-Sławska, była dyrektorka wojewódzkiego zespołu pomocy społecznej w Poznaniu.

 

Takie słowa Aleksander Podemski usłyszał na 25-leciu działalności Stowarzyszenia Pomocy "Krąg". Dlaczego była dyrektorka tak zachwalała włodarza nowomiejskiej gminy?

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

 

- Raz - że jest tak długo - to znaczy, że społeczność jest zadowolona i za każdym razem w wyborach bezpośrednio wybiera imię i nazwisko tego człowieka - dodała Lidia Wrocińska-Sławska. - Ale jednocześnie tego typu wójtów jest niewielu, paru jeszcze się ostało, dosłownie jednostki, które z nami, ze służbami socjalnymi, pracują ręka w rękę. I pan też należy do tych, którzy się dołączają do tej roboty społecznej.ZOBACZ TEŻ - NIEZWYKŁE ODKRYCIE W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%