› aktualności
09:57 / 13.09.2012

Niezwykła impreza w Jarocinie

Niezwykła impreza w Jarocinie
Dmuchańce, skakańce, malowanie twarzy, mnóstwo konkursów z nagrodami, upominki, warsztaty artystyczne, koncerty - to wszystko za darmo! Gdzie? Na jarocińskim rynku w piątek 14 września. Zakład Gospodarki Odpadami organizuje tam Ekofest z licznymi atrakcjami.

Będzie się działo już od godziny 12.00. O tej godzinie rozpocznie się Balik Ekoludków dla najmłodszych. Dla nich też przewidziano „hopsalnię” i zjeżdżalnię oraz malowanie twarzy za darmo. Starsi będą mogli wyżyć się artystycznie podczas warsztatów bębniarskich, origami, papierowej wikliny i baniek mydlanych. Przewidziano również wiele konkursów z nagrodami: wiedzy o ekologii, strzelanie do bramki, układanie największej wieży z puszek i zakrętek, zgniatanie butelek na czas, koło fortuny, a od godz. 17.00 - specjalne potyczki dla siłaczy. Ponadto pięć razy o każdej pełnej godzinie od godz. 13.00 odbywać się będą eliminacje do I Wyścigu Zakrętek Dookoła Ratusza o Puchar Prezesa ZGO. Finał tej konkurencji nastąpi po 17.00. Wszystko to będzie się odbywało przy akompaniamencie jarocińskich artystów, a na koniec o godz. 18.00 niezwykły koncert perkusyjny da Ryszard Bazarnik (znany z programu Mam Talent) i Iza Kowalewska. Będą to hity zagrane na garnkach, kubkach i innych instrumentach.
Cały czas chętnych do zwiedzania Zakładu Gospodarki Odpadami w Jarocinie dowozić będzie do obiektu specjalny bezpłatny autobus. Prognozy pogody są optymistyczne, jednakże w razie deszczu impreza zostanie przeniesiona do JOK-u. Patronat medialny nad imprezą objęła „Gazeta Jarocińska”.

R E K L A M AMOBI - Fundacja-procent

(alg)

Zobacz próbkę talentu Ryszarda Bazarnika


Izabela Kowalewska z zespołem Muzykoterapia


0
0
oceń tekst 0 głosów 0%