› Aktualności
10:03 / 02.01.2016

Nowa linia za złotówkę i zmiany w rozkładzie JLA

Nowa linia za złotówkę i zmiany w rozkładzie JLA

fot. Archiwum portalu

Od poniedziałku pasażerów Jarocińskich Linii Autobusowych czekają zmiany w rozkładach jazdy na kilku połączeniach. Od stycznia uruchomiona zostanie też nowa linia łącząca Żółków z Jarocinem.

R E K L A M A

Korekty zostały wprowadzone w dotychczasowych rozkładach jazdy linii nr 3, 6, 10 (5), 11 oraz 12. Ze szczegółami można się zapoznać na stronie internetowej www.jlajarocin.pl.

Od 4 stycznia spółka uruchomi zupełnie nową linię autobusową. "20-tka" będzie kursowała  w dni nauki szkolnej na trasie Żółków - Miniszew - Dobieszczyzna - Lubinia Mała - Tarce - Jarocin. Początkowo pasażerowie mogą jeździć ze zniżką. - Przez pierwszy miesiąc bilety jednorazowe na tej linii kosztują złotówkę - mówi Maciej Zegar, prezes JLA.

 

Rozkład jazdy nowej linii "20"

Żółków - Dobieszczyzna - Jarocin

Przystanek  

Żółków                                                              6.55       -             15.25

Podlesie                                                             6.57       -             15.27

Rogaszyce                                                         6.59       -             15.29

Żerniki I                                                             7.01       12.00    15.31

Żerniki II                                                           7.02       12.01    15.32

Żerniki III                                                          7.04       12.03    15.34

Miniszew                                                           7.06       12.05    15.36

Prusinów                                                            7.07       12.06    15.37

Dobieszczyzna I                                              7.09       12.08    15.39

Dobieszczyzna II                                             7.11       12.10    15.41

Sucha                                                                  7.14       12.13    15.44

Lubinia Mała I                                                  7.15       12.14    15.45

Lubinia Mała                                                    7.17       12.16    15.47

Lubinia Mała Leśniczówka                             7.19       12.18    15.49

Tarce                                                                   7.23       12.22    15.53

Bachorzew II                                                    7.25       12.24    15.55

Bachorzew  szkoła                                           7.26       12.25    15.56

Hilarów                                                              7.27       12.26    15.57

Jarocin Św. Ducha  POM                                7.29       12.28    15.59

Jarocin Św. Ducha  700-lecia                        7.31       12.30    16.01

Jarocin Św. Ducha  1000-lecia                      7.32       12.31    16.02

Jarocin Al. Niepodległości  poczta               7.34       12.33    16.04

Jarocin dworzec autobusowy                        7.36       12.35    16.06

Jarocin Dąbrowskiego                                    7.38       12.37    16.08

Jarocin Hallera                                                 7.40       12.39    16.10

Jarocin Wojska Polskiego  pawilon           7.42       12.41    16.12

 

z powrotem

 

Przystanek   

Jarocin Wojska Polskiego  pawilon            11.10    14.30    16.15

Jarocin Śródmiejska                                          11.12    14.32    16.17

Jarocin Dąbrowskiego                                      11.14    14.34    16.19

Jarocin Dworzec autobusowy                         11.16    14.36    16.21

Jarocin al. Niepodległości szkoła                   11.18    14.38    16.23

Jarocin Św. Ducha 1000-lecia                         11.20    14.40    16.25

Jarocin Św. Ducha  700-lecia                          11.21    14.41    16.26

Jarocin Św. Ducha  POM                                  11.23    14.43    16.28

Hilarów                                                                11.25    14.45    16.30

Bachorzew  szkoła                                             11.26    14.46    16.31

Bachorzew II                                                                    11.27    14.47       16.32

Tarce                                                                    11.29    14.49    16.34

Lubinia Mała Leśniczówka                              11.34    14.54    16.39

Lubinia Mała                                                                    11.36    14.56       16.41

Lubinia Mała I                                                   11.38    14.58    16.43

Sucha szkolny                                                     11.40    15.00    16.45

Dobieszczyzna II                                               11.43    15.03    16.48

Dobieszczyzna I                                                11.45    15.05    16.50

Prusinów                                                              11.47    15.07    16.52

Miniszew                                                             11.49    15.09    16.54

Żerniki III                                                            11.51    15.11    16.56

Żerniki II                                                             11.53    15.13    16.58

Żerniki I                                                               11.55    15.15    17.00

Rogaszyce                                                           -             15.17    17.02

Podlesie                                                               -             15.19    17.04

Żółków                                                                -             15.21    17.06

 

 

R E K L A M A
2
0
oceń tekst 2 głosów 100%
R E K L A M A