› Aktualności
18:23 / 08.06.2018

Odlotowy piknik już w niedzielę. Moc atrakcji

Odlotowy piknik już w niedzielę. Moc atrakcji

fot. redakcja

Mnóstwo atrakcji: strefa młodego naukowca, konkursy z nagrodami, festiwal baniek mydlanych, warsztaty, kącik malucha, labirynt sprawnościowy z opon, to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy na Odlotowy Piknik w Radlinie. Będzie też można bezpłatnie zbadać zwierzaka.

 

R E K L A M A

 

To już siódmy piknik integracyjny, które wspólnie organizują Fundacja "Ogród Marzeń" i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki.

- Na tej imprezie bardzo ważne są dzieci z niepełnosprawnością. To one są gospodarzami, ale na piknik zapraszamy wszystkich - całe rodziny, bo zależy nam bardzo na przełamywaniu barier, stereotypów i integracji, wspólnej zabawie - mówi Beata Frąckowiak -Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i mnóstwo nagród. Wolontariusze z firmy Bridgestone Poznań przygotowali specjalny labirynt z opon. Każdy kto go przejdzie, otrzyma nagrodę.

Konkursy, nagrody, bezpłatne USG zwierzaka

Konkursów będzie więcej. Organizatorzy przygotowali też wiele atrakcji: w strefie młodego naukowca będą czekały m.in. roboty, drukarki 3. Uczniowie i nauczyciele z Technikum Weterynarii Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Jarocinie ustawią specjalne stoisko, w którym będą robić m.in. bezpłatnie USG małym zwierzętom (psom, kotom). Dzieci będą też mogły wziąć udział w warsztatach garncarskich i plastycznych.

Festiwal baniek

Podczas festynu w niebo zostanie wypuszczonych tysiące baniek mydlanych. Dla najmłodszych dzieci będzie kącik malucha. Na scenie wystąpi m.in. grupa wokalna VOICE & JOY z Domu Kultury w Kotlinie

 

Warto się wybrać do Radlina całą rodziną, zabrać ze sobą koc. Otoczenie sprzyja relaksowi i piknikowaniu.

Wstęp na piknik jest bezpłatny, większość atrakcji również. Zapłacić trzeba będzie jedynie za korzystanie z zamku dmuchanego i inne tego typu sprzęty.

Podczas pikniku będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń"

Odlotowy PIknik w Radlinie, niedziela, 10 czerwca - od 15.00 do 19.00

R E K L A M A
3
0
oceń tekst 3 głosów 100%
R E K L A M A