› Wybory
13:25 / 10.09.2018

Odważnie tworzymy przyszłość

Odważnie tworzymy przyszłość

OGŁOSZENIE WYBORCZE

 

Szanowni Państwo!

 


To były bardzo dobre 4 lata dla Gminy Jarocin! Czas zaplanowany w każdym szczególe, czas bardzo intensywny i różnorodny. To czas dobrze wykorzystany, bo prowadzący do dalszego rozwoju gminy.
Dziś z dumą staję przed Państwem wraz z radnymi ugrupowania „Ziemia Jarocińska” z dorobkiem, który widoczny jest w każdej części naszej gminy. Zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji. Nowe drogi, nowe mieszkania, nowoczesna kanalizacja i energooszczędne oświetlenie. Dzięki zespołowi, który mnie wspiera, który myśli racjonalnie i nie boi się podejmować odważnych decyzji, jesteśmy liderem inwestycyjnym wśród samorządów.

Gmina Jarocin, to gmina, od której uczą się inni podpatrując to, co u nas dobrze już działa. Nie boimy się wyzwań i dlatego to właśnie w naszej gminie wybudowany został jeden z najnowocześniejszych zakładów zagospodarowania odpadów w kraju. Nie gdzie indziej, tylko w gminie Jarocin budowana będzie innowacyjna w skali europejskiej stacja odzysku surowców na bazie istniejącej tam oczyszczalni ścieków. Na ukończeniu jest budowa nowoczesnego zakładu w Golinie. Pozyskanie inwestora wygeneruje nowe miejsca pracy dla naszych mieszkańców. Oczekiwana przez wszystkich i uruchomiona w ubiegłym roku obwodnica Jarocina jest tym elementem, który wzmocni rozwój całego naszego regionu.  

Wszystkie te inwestycje są bardzo ważne, ale równie ważne jest to, byśmy mieli gdzie wypoczywać po pracy, czy po nauce. Dlatego w naszych działaniach duży nacisk kładziemy na tworzenie nowych i modernizowanie istniejących miejsc sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych. Mamy jedno z najnowocześniejszych boisk treningowych w Polsce, prężnie działający ośrodek kultury, bibliotekę, wyjątkowy Spichlerz Polskiego Rocka, unikatowy Park Radolińskich. Przede wszystkim jednak mamy wspaniałych ludzi – społeczników, którzy całym sercem pracują na rzecz naszej gminy. Dziękuję Wam za to! 

Do poprzednich wyborów szliśmy z wiarą w ROZWÓJ. Teraz już nie tylko wierzymy, ale widzimy, że on nastąpił. Teraz razem tworzymy przyszłość! Lepszą przyszłość dla następnych pokoleń! 

Adam Pawlicki
Burmistrz Jarocina

Prezes Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska

 

MATERIAŁ ZLECONY I OPŁACONY PRZEZ KWW ZIEMIA JAROCIŃSKA RAZEM

 

64
200
oceń tekst 264 głosów 24%