Oferta pracy: Diamant Środa Wlkp. poszukuje pracowników

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Diamant Środa Wlkp. poszukuje pracowników - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim, obecnym pod marką DIAMANT.

W chwili obecnej w związku z kampanią sokową na Fabryce w Środzie Wlkp.  poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Główne zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych
  • ręczne prace transportowe oraz dorywcze prace porządkowe
  • uprawnienia na wózek widłowy

PRACOWNIK OBSŁUGI SILOSU

  • pomoc przy pracach porządkowych i zlecanych przez przełożonego w obrębie silosu

KLAROWACZ CUKRU

  • prace przy rozpuszczaniu zmiotek cukru
  • ręczne prace transportowe
  • przewóz i dozowanie sody
  • dorywcze prace porządkowe
  • inne prace, lekkie porządkowe
  • dorywcze transportowe zlecone przez przełożonego
  • wymagane uprawnienia do obsługi suwnic /elektrowciągów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym w okresie kampanii sokowej 6.00-14.00, 14.00-22.000, 22.00-6.00, (zatrudnienie od zaraz do maja)
  • dokładność
  • zaangażowanie
  • aktualna książeczka sanepidowska
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą z Pfeifer & Langen Polska S.A.
  • wdrożenie i przygotowanie do pracy na stanowisku
  • miłą atmosferę i bezpieczne warunki pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na adres rekrutacja@diamant.pl
    www.diamant.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Administratorem danych w związku z rekrutacją jest Grupa Pfeifer & Langen Polska S.A., ul. Mickiewicza 35 w Poznaniu. Dane podane przez Ciebie w CV będziemy przetwarzać w celu rekrutacji. W każdej chwili możesz napisać do nas na adres rekrutacja@diamant.pl i wycofać swoją aplikację.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE