› Kultura i Rozrywka
14:21 / 03.01.2018

Orszak Trzech Króli. Siódme jarocińskie kolędowanie

Orszak Trzech Króli. Siódme jarocińskie kolędowanie

fot. Przemysław Niewiada/Archiwum portalu

Jarocin. Orszak Trzech Króli. Rynek w Jarocinie. Kolędowanie. Przemarsz. Pogodni. Społeczne Ognisko Muzyczne. Dzieci Jarocina.

R E K L A M A

 

 

Po raz siódmy w Jarocinie odbędzie się przemarsz Orszaku Trzech Króli wraz ze wspólnym śpiewaniem kolęd na jarocińskim rynku. Zobacz jak było w zeszłym roku[KLIKNIJ TUTAJ]

 

Zainteresowani wyruszą 6 stycznia o godzinie 14:00 sprzed kościoła pw. Chrystusa Króla na rynek.

 

W kolędowaniu wezmą udział dzieci z jarocińskich przedszkoli, grupa "Pogodni", schole, szkoła muzyczna Yamaha, Społeczne Ognisko Muzyczne, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Jarocinie, Dzieci Jarocina oraz Zespół Folklorystyczny "snutki" z Potarzycy.

 

 

Na uroczystości organizatorzy zorganizowali poczęstunek, a za niewielką opłatą (2 zł) będzie można rozgrzać się gorącą czekoladą.

 

Oprócz tego na rynku zostanie wystawiona żywa szopka, a dla chętnych będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia w królewskiej fotobudce.

 

Orszak Trzech Króli odbędzie się po raz pierwszy również w Magnuszewicach. Początek 10.30 na boisku szkolnym, a dalsza część w kościele parafialnym - pisze do nas nasza czytelniczka, Sylwia. 

 

[AKTUALIZACJA 20:00]

ZOBACZ RELACJĘ WIDEO z dzisiejszego orszaku ulicami Jarocina. 

 

R E K L A M A
2
1
oceń tekst 3 głosów 67%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 1