› Aktualności
09:51 / 14.03.2019

Otwierają drzwi szkoły dla swoich kolegów i kuszą atrakcjami

Otwierają drzwi szkoły dla swoich kolegów i kuszą atrakcjami

Zapowiadają wiele atrakcji, między innymi zabawy edukacyjno-artystyczne i sportowe. Zapraszają do siebie młodsze koleżanki i kolegów oraz ich rodziców. Jarocińska Szkoły Podstawowej nr 4 otwiera swoje podwoje dla wszystkich, którzy chcieliby się tutaj uczyć. Jakie niespodzianki czekają na gości tego dnia?

 

R E K L A M A

„Edukacyjna Czwórka” to projekt realizowany w ramach Drzwi Otwartych Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla dzieci, które od nowego roku szkolnego rozpoczną naukę właśnie w tej szkole.

 

Społeczność „czwórki” przygotowała na spotkanie z młodszymi koleżankami i kolegami oraz ich rodzicami wiele ciekawych zabaw edukacyjno-artystycznych i sportowych.

 

 

[o drzwiach otwartych w innych szkołach - szczegóły TUTAJ]

 

Dla miłośników języków zaplanowano potyczki językowe „Z angielskim na TY” i zabawy pod hasłem „Gdzie chrząszcz brzmi w trzcinie”. Będą też „Przyrodnicze niespodzianki” oraz konkurs muzyczny „Jaka to melodia?”.

 

Informatycy z „czwórki” zapraszają chętnych na elementy programowania i skratchu. O tym, że matematykę da się lubić ma przekonać wszystkich „Matematyczne origami”. Podczas spotkania w „Czwórce” nie zabraknie także sportowych zmagań - „Sprawni jak żołnierze” oraz zabaw - „Piłkarska kadra czeka”.

 

O zajęcia plastyczne zadba świetlica szkolna, a stołówka o pierwszy posiłek. Przed młodszymi koleżankami i kolegami wystąpią także uczniowie czwartych klas. Będzie to przedstawienie kukiełkowe „Bazyliszek”.

 

[o referendum strajkowym w szkołach - czytaj TUTAJ]

 

Szkolni miłośnicy historii zapraszają do spotkań ze znanymi postaciami minionych epok. Obok oferty edukacyjnej, szkoła przedstawi projekty, w których bierze udział na co dzień: „Szklanka mleka”, „Warzywa i owoce w szkole". Miłym podsumowaniem wizyty w „Czwórce” będzie pamiątkowe zdjęcie w Fotobudce, kawa i ciacho w kawiarence przygotowanej przez rodziców, no i pamiątkowy znaczek dla wytrwałych uczestników projektu.

 

Szczegółowe informacje udzielane będą przez dyrekcję szkoły i nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w łączniku na parterze i holu na drugim piętrze.

 

Przedsięwzięcie odbędzie się dzisiaj - w czwartek - 14 marca od godziny 17.00 do 18.30. Dyrekcja szkoły zaprasza wszystkich chętnych i zainteresowanych.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A