Patrycja Adamkiewicz wicemistrzynią Europy!

Patrycja Adamkiewicz wicemistrzynią Europy! - Zdjęcie główne

Wiadomości

Patrycja Adamkiewicz, wychowanka Białych Tygrysów Jarocin, od września trenująca w AZS AWF Warszawa, została wicemistrzynią Europy juniorek w taekwondo.

Mistrzostwa Europy Juniorów w Taekwondo odbyły się na Łotwie. Patrycja Adamkiewicz (kat. 55 kg), startująca w barwach reprezentacji Polski wygrała cztery walki i przegrała dopiero w finale z Belgijką Indrą Craen, z którą już wcześniej nie potrafiła sobie poradzić m.in. w Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w chińskim Nankin oraz w finale kwalifikacji do tych igrzysk.

W mistrzostwach Europy startowała również zawodniczka Białych Tygrysów Jarocin Zuzanna Kaczmarek (kat. 59 kg), ale przegrała pierwszą walkę i sklasyfikowana została na miejscach 9-16.