› Kultura i Rozrywka
16:00 / 14.05.2018

Piątka dla "Gazety" - do końca konkursu pozostały już tylko 2 tygodnie

Piątka dla

Piątka dla Gazety. Zbliżamy się do końca konkursu. Nagrody. Matematyka. Język polski. Muzyka. Plastyka. Przyroda. Informatyka. Kubeczki, koszulki, zaproszenia i wycieczka dla uczniów. Jest o co walczyć. Sypią się bardzo dobre oceny. Uczcie się pilnie. Zawsze warto. Nagroda główna - wyjazd do Karpacza.
 

R E K L A M A

 

 

 

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca naszego konkursu. Ale wciąż jeszcze nie jest za późno, żeby wziąć udział w zabawie. Wystarczy wypełnić kupon i dostarczyć go do sekretariatu redakcji „Gazety” do 30 maja.

Poza drobnymi upominkami w formie zaproszenia do McDonald’s, kubka i koszulki, każdy piątkowicz ma szansę na wygranie nagrody głównej, którą jest WYCIECZKA DO KARPACZA! W tym tygodniu każdy przedmiot był zdany na piątkę. Radzicie sobie świetnie i tak trzymać!

W ubiegłym tygodniu nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce odebrali:

 • Stanisław Moś z kl. 6 SP w Chociczy
 • Martyna Rzepczyk z kl. 0 SP w Komorzu Przybysławskim
 • Oliwia Klarzyńska z kl. 3 SP nr 2 w Jarocinie
 • Milena Mazurek z kl. 1 SP w Chrzanie
 • Franciszek Sójka z kl. 3 ZSS w Jarocinie

Informacje o tym kto wygrał kolejne kubki, koszulki i zaproszenia do McDonald's znjdziecie w jutrzejszym (wtorek, 15 maja) wydaniu Gazety Jarocińskiej. Tam również kolejna ciekawostka i pytanie do niej. 

Zapraszamy do zabawy! Pamiętajcie, że nagrodą główną w naszym konkursie jest 2-dniowa wycieczka do Karpacza!

Na czym polega konkurs?

Jego celem jest nagradzanie uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych Ziemi Jarocińskiej za zdobywanie dobrych ocen. Wystarczy, że uczeń szkoły (z powiatu jarocińskiego i gminy Nowe Miasto) wypełni kupon zamieszczony w naszym tygodniku, gdy otrzyma z jakiegokolwiek przedmiotu najwyższą ocenę (piątkę, szóstkę, słoneczko czy uśmiechniętą buzię), poprosi nauczyciela o potwierdzenie oceny i poda lub wyśle zgłoszenie do redakcji ,,Gazety Jarocińskiej'' (63-200 Jarocin, ul. Kasprzaka 1a). Co potem? Należy czekać i śledzić kolejne wydania naszego tygodnika.

Co tydzień kilku osobom rozdamy nagrody, a na końcu akcji planujemy kilka atrakcji. Im więcej kuponów nasi konkursowicze przyślą, tym większą szansę będą mieli na wygrane!

Termin nadsyłania kuponów mija w środę 30 maja, o godz. 12.00.

Regulamin konkursu „Piątka dla Gazety”

 1. Celem konkursu jest pobudzenie uczniów do nauki i zdobywania dobrych ocen w szkole.
 2. Konkurs składa się z dwóch etapów:
  - wyłaniania laureatów tygodnia - co tydzień do 30 maja 2018 r.
  - wyłonienia zdobywcy nagrody głównej - wycieczki dla całej klasy (3 - 7 SP i 2 - 3 gimnazjum) - w czerwcu 2018 r. oraz jednodniowy wyjazd dla dzieci klas 0 - 2 SP.
 3. Udział we współzawodnictwie mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych powiatu jarocińskiego (gminy: Jarocin, Jaraczewo, Kotlin, Żerków) oraz gminy Nowe Miasto nad Wartą.
 4. Zadaniem uczestnika będzie po zdobyciu dobrej oceny w szkole (5, 6 lub „słoneczka”) wypełnienie oryginalnego kuponu, drukowanego w każdym numerze „Gazety Jarocińskiej” i wysłanie go na adres redakcji („Gazeta Jarocińska”, ul. Kasprzaka 1 a, 63-200 Jarocin). Każda ocena wpisana na kuponie musi być potwierdzona podpisem nauczyciela przedmiotu. Jeśli w szkole zostaną wystawione urny „Gazety” do wrzucania kuponów - również te zgłoszenia, które się w nich znajdą, będą brały udział w wyłanianiu laureatów tygodnia i nagrody głównej.
  Uwaga! Będziemy zwracać szczególną uwagę na prawidłowe odpowiedzi na kuponach do tekstów „Eco Piątki”. Błędna odpowiedź wyklucza uczestnika z możliwości otrzymania nagrody tygodnia.
 5. Nagrodami w konkursie są zestawy: kubek, koszulka i zaproszenie do restauracji McDonald’s, rozdawane co tydzień 3 laureatom tygodnia.
  A także wycieczka dla całej klasy od 3 SP do 3 gimnazjum oraz klasy od 0 do 2 SP. Wyłonione podczas finału.
  W wyłanianiu zdobywcy nagrody głównej biorą udział wszystkie zgłoszenia - niezależnie, czy ich autorzy otrzymali nagrodę tygodnia czy też nie. Im więcej kuponów uczniowie przyślą, tym większą szansę będą mieć na wyjazd!
 6. Ostateczny termin rejestrowania zgłoszeń do konkursu „Piątka dla Gazety” upływa w środę 30 maja 2018 r.
 7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas spotkania finałowego na początku czerwca 2018 r.
 8. Nagroda główna - wycieczka dla całej klasy - będzie zrealizowana w czerwcu 2018 r.

 

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A

Zdjęcia ilość zdjęć 5