› Aktualności
06:32 / 03.02.2019

Po raz pierwszy zagrają na turnieju wojewódzkim. Kibicujmy im

Po raz pierwszy zagrają na turnieju wojewódzkim. Kibicujmy im

fot. Fanpage OSP Racendów

Straż pożarna. OSP Racendów. VII Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP

Drużyna piłkarska OSP Racendów będzie reprezentowała powiat jarociński na VII Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP Województwa Wielkopolskiego w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Zawody odbędą się dzisiaj (3 lutego), początek o godzinie 8.10. Z terenu naszego powiatu wyruszyła drużyna piłkarska HOOLIGANS TEAM RACENDÓW.

 

- Staramy się brać udział we wszystkich lokalnych rozgrywkach. Regularnie dwa razy w tygodniu trenujemy na hali - mówi Dawid Pacholak z OSP Racendów. - Trudno powiedzieć jak to będzie wyglądać, bo po raz pierwszy bierzemy udział w tej imprezie i nie znamy poziomu rywalizacji – dodaje druh.
 

 

W turnieju wystartuje 15 ekip. Nasi ochotnicy zagrają między innym z drużyną z sąsiedniego powiatu pleszewskiego - OSP Strzydzew. Najlepsza drużyna będzie reprezentowała Wielkopolskę na X Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP

Ekipa OSP Racendów w ostatnią niedzielę stycznia brała udział w kolejnej edycji Karnawałowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kotlin. Zajęła pierwsze miejsce.

 

[AKTUALIZACJA 13:20]

Dobre informacje napływają do nas z Grodziska Wielkopolskiego.

 

- Wywalczyliśmy ćwierćfinał i gramy dalej - informuje Dawid Pacholak.

 

[AKTUALIZACJA 15:30]


 - Po zaciętym meczu i przegranej 2:3 odpadliśmy w meczu o półfinał – informuje Dawid Pacholak.

Ostatecznie drużyna z Racendowa zajęła siódme miejsce.

W środę wieczorem zastęp OSP Racendów uczestniczył w gaszeniu pożaru budynku gospodarczego w Sławoszewie [ZOBACZ TUTAJ]

 

We wrześniu dwie drużyny OSP Ludwinów reprezentowały powiat jarociński na VI Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP w Wągrowcu.[ZOBACZ TUTAJ].

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

2
2
oceń tekst 4 głosów 50%

Zdjęcia ilość zdjęć 4

R E K L A M AMOBI - Akademia krasnali