› Aktualności
15:51 / 25.07.2019

Pobiegną na Westerplatte, ale potrzebują jeszcze finansowego wsparcia

Pobiegną na Westerplatte, ale potrzebują jeszcze finansowego wsparcia

fot. Materiały organizatora

W takich koszulkach w biegu sztafetowym na Westerplatte pobiegną członkowie Stowarzyszenia "Biegacze Jarocin". Cały czas potrzebne jest jednak wsparcie finansowe. Do tej pory udało się zebrać 440, a celem jest 2 tysiące złotych. 

 

 

Sztafeta odbywać się będzie w dniach 30 sierpnia - 1 września. Będzie to okazja, aby uczcić 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Fundusze na to przedsięwzięcie można wpłacać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl. Wystarczy kliknąć na ten link:  https://zrzutka.pl/r7b9zg.

 

 

Biegacze liczą również na to, że firmy zdecydują się na wsparcie tej inicjatywy. W zamian za pomoc loga sponsorów znajdą się na plakatach, koszulkach, funpage'u i w mediach. Bieg prowadzony będzie ulicami, a wydarzenie będzie miało zasięg ogólnopolski. Chętne firmy mogą się kontaktować mailowo na adres: biegaczejarocin@gmail.com.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. 

21
0
oceń tekst 21 głosów 100%