› Gospodarka
15:27 / 11.09.2018

Pociągiem do Poznania. Sprawdź czy dojedziesz bez żadnych problemów [WIDEO]

Pociągiem do Poznania. Sprawdź czy dojedziesz bez żadnych problemów [WIDEO]

fot. Przemysław Niewiada

Jarocin. Utrudnienia w ruchu pociągów. Poznań - Jarocin. Czy koleje jeżdżą już bez żadnych opóźnień?

 

 

 

Nerwowe przejażdżki koleją zaskoczyły wczoraj pasażerów, którzy chcieli dostać się z Poznania do Jarocina i odwrotnie.

Na podróżnych czekały przesiadki w komunikację zastępczą, na które było trzeba czekać nawet kilkadziesiąt minut. Czy dzisiaj klienci kolei również napotkali takie problemy? Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

Wczorajsze utrudnienia w ruchu pociągów były spowodowane zerwanie trakcji w Chociczy. Czytaj więcej TUTAJ: Ciężarówka zerwała sieć trakcyjną. Utrudnienia na linii Poznań - Kluczbork [KLIKNIJ]

 

Postanowiliśmy sprawdzić czy dzisiaj pasażerowie również mają problemy z opóźnieniami pociągów.

Jedna z kasjerek na dworcu PKP w Jarocinie poinformowała nas, że z tego co zauważyła to pociągi z Poznania przyjeżdżają dzisiaj bez żadnych trudności.

Udało nam się zapytać także podróżnych, którzy przyjechali do Jarocina ze stacji Poznań, którzy stwierdzili, że ich pociąg nie miał żadnych opóźnień.

 

Czy mieszkańcy Jarocina regularnie jeżdżą koleją? Jak często można spotkać się z opóźnieniami pociagów? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym materiale wideo poniżej. 

 

- Z tego co pamiętam to nie zdarzyło mi się żeby jakieś opóźnienia były. Może raz była taka sytuacja, no i częściej zdarza się to zimą - mówi jedna z pasażerek czekająca na pociąg w Jarocinie.

 

Zdarzyło Wam się być świadkiem opóźnień pociągów? Często jeździcie koleją? Piszcie w komentarzach. 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%