› Społeczeństwo
16:21 / 31.01.2019

Podnieśli swoje kwalifikacje. Odebrali świadectwa i nagrody [ZDJĘCIA]

Podnieśli swoje kwalifikacje. Odebrali świadectwa i nagrody [ZDJĘCIA]

fot. Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Jarocin. Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Szkoła Policealna. Słuchacze w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy ukończyli szkołę.

 

 

 

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach kolejna grupa słuchaczy ukończyła szkołę policealną w zawodzie technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

W poniedziałek (28 stycznia) w auli Szkoły Przyrodniczo-Biznesowej w Tarcach absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, a 5 osób z najwyższą średnią ocen, otrzymało nagrody książkowe.

 

CZYTAJ TAKŻE: ŚWIADECTWA, które otrzymali dają im duże szanse na rynku pracy [ZDJĘCIA] [KLIKNIJ]

 

Na uroczystości pojawił się Jan Szczerbań, przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego. Podkreślił on konieczność ustawicznego dokształcania się i zdobywania kolejnych kwalifikacji, co pomoże w odnalezieniu się na ciągle zmieniającym się rynku pracy.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%

Zdjęcia ilość zdjęć 11