› Aktualności
11:44 / 14.03.2019

Policja ustaliła sprawcę uszkodzenia pojazdów. Co jeszcze zrobił?

Policja ustaliła sprawcę uszkodzenia pojazdów. Co jeszcze zrobił?

Najpierw pił alkohol. Potem wsiadł za kierownicę volkswagena golfa. Co zrobił?      

 

R E K L A M A


- Około 3.00 obudził mnie ryk silnika samochodu - opowiada mieszkanka Roszkowa. Najprawdopodobniej auto ruszyło spod szkoły. Najpierw wyleciało na łuku drogi i wpadło na łąkę, gdzie leżą rozbite elementy pojazdu. Potem wypadł na kolejnym zakręcie – opowiadała blisko trzy tygodnie temu nasza Czytelniczka.     

 

Policja potwierdzała informacje mieszkańców Roszkowa.

 

- Nieznany kierujący nieustalonym pojazdem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad samochodem. Uderzył w ogrodzenie posesji, a potem w zaparkowane na posesji dwa pojazdy: opla zafirę  i forda fusion -  relacjonowała asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik, prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 


 Teraz policja ustała sprawcę zniszczenia aut. Okazał się nim mężczyzna, które uderzył volkswagenem golfem tego dnia w ogrodzenie szkoły przy ul. Wrocławskiej w Jarocinie. 23-latek nie chciał dmuchać w alkomat. Pobrano mu krew do badań. Trafił do Policyjnej Izby Zatrzymań. Kiedy wytrzeźwiał przyznał, że pił alkohol [ZOBACZ TUTAJ]

Policja znalazła dowody, że to on też wjechał w posesję w Roszkowie [ZOBACZ TUTAJ]


 Jeszcze nie wiadomo, ile alkoholu miał w organizmie, bo nie ma wyników badań z laboratorium kryminalistycznego                   

 

   
Czytaj również: Pościg za kompletnie pijanym kierowcą matiza [ZOBACZ TUTAJ]    

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

R E K L A M A
0
0
oceń tekst 0 głosów 0%
R E K L A M A